Domáca vodáreň Gardena 3000/4 Classic

Domáca vodáreň Gardena 3000/4 Classic

Pomocou GARDENA domácej vodárne 3000/4 eco Classic s výkonom 650 W a maximálnou kapacitou 2800 l/h , môžete ľahko ušetriť energiu. Vodáreň plne automaticky distribuuje lacnú...

od 142.5 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
142.5 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na Čerpadlá a redakčný výber najlepšie Čerpadlá

Pomocou GARDENA domácej vodárne 3000/4 eco Classic s výkonom 650 W a maximálnou kapacitou 2800 l/h , môžete ľahko ušetriť energiu. Vodáreň plne automaticky distribuuje lacnú dažďovú vodu, napríklad zo suda na dažďovú vodu, zo studne alebo cisterny do vašej domácnosti a záhrady. Vodu z domácej vodárne môžete napríklad použiť na splachovanie toalety, na zásobovanie práčky a na zavlažovanie vašej záhrady. V závislosti od požiadavkov na vodu sa domáca vodáreň zapína a vypína automaticky, takže pracuje veľmi lacno. Plynulo nastaviteľný eco režim tiež ušetrí až 15 % energie v porovnaní s normálnou prevádzkou. Vďaka tomu je šetrná i k vašej peňaženke a životnému prostrediu. V prípade zahriatia čerpadla, keď kvapalina nemôže odtekať, sa čerpadlo automaticky vypne vďaka tepelnej poistke proti preťaženiu. Pohodlné: veľkoobjemová 24 l nádrž, ktorá je 5 rokov bezúdržbová. Počas tejto doby, membrána nemusí byť menená a ani nie je potrebné dopĺňať vzduch. GARDENA domáca vodáreň Classic je sériovo vybavená integrovaným predfiltrom, ktorý chráni čerpadlo pred nečistotami a pieskom, rovnako tiež spätnou klapkou, čo znamená, že môže byť ľahko uvedená do prevádzky. Veľký plniaci otvor a napúšťací ventil zaistí rýchle a bezproblémové uvedenie do prevádzky. Samonasávanie je optimalizované pomocou nastavenia ručného kontrolného ventilu. Okrem toho, tepelná poistka proti preťaženiu sleduje plynulý a bezchybný chod bezdúdržbového kondenzátorového motora. Pred príchodom prvých mrazov je nutné vypustiť čerpadlo za pomoci vypúšťacej skrutky. Domáca vodáreň presvedčí zákazníkov svojou dobre navrhnutou technológiou, kvalitnými materiálmi a kompaktným, priestorovo úsporným dizajnom. Manometer a tlakový spínač sú integrované do úspornej a prehľadné konštrukcie. Nesmie sa čerpať slaná voda, agresívne a ľahko horľavé látky, ani potraviny. Ako príslušenstvo je možné zakúpiť v servise GARDENA odpružené gumové nožičky, ktoré umožňujú ešte tichší chod domácej vodárne. Max. tlak / dopravná výška: 4.0 bar/40 m Pripojovací závit 33.3 mm ( G1 ).

Šetrí energiu a je pohodlná

Nastaviteľný eco režim šetrí energiu až o 15% v porovnaní s bežnou prevádzkou.

Automatická bezpečnostná vypínacia funkcia

V prípade prehriatia čerpadla nehrozí jeho poškodenie.

Jednoduchá a rýchla inštalácia

Predfilter a spätná klapka sú už integrované. Spoľahlivá, inteligentná technológia šetrí náklady a zjednodušuje inštaláciu vodárne a jej uvedenie do prevádzky.

Nádrž 5 rokov bezúdržbová

Nie je nutné meniť membránu, ani dopĺňať vzduch.

Kompaktné - úspora miesta

Manometer a tlakový spínač sú integrované do úspornej konštrukcie. Vďaka tomu sú domáce vodárne veľmi kompaktné a pri inštalácii vyžadujú len málo miesta.

Špecifikácia    

Menovitý výkon, W     650 W

Maximálna výtlačná kapacita     2800 l/h / 739,68 g/h

Maximálny tlak     4 bar / 58,02 psi

Maximálna samonasávacia výška     8 m / 26,2 stopa

Maximálna výtlačná výška     40 m / 131,23 stopa

Řadící tlak     1,5 bar / 21,76 psi

Prívodné obežné koleso     Prúd vody

Maximálna teplota čerpaného média     35 ° C / 95 ° F

Hmotnosť, kg     13,6 kg / 29,98 libier

Dĺžka kábla     1,5 m / 4,9 stopa

Typ napájacieho kábla     H05 RNF

Elektrická ochranná trieda     IP X4      

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Kärcher SP 1 Dirt

Pridať komentár