Fieldmann FVC 4001-EK

Fieldmann FVC 4001-EK

Parametre Fieldmann FVC 4001-EK Popis produktu Prostredný zástupca rodiny kalových elektrických čerpadiel...

od 35.3 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
35.3 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na Čerpadlá a redakčný výber najlepšie Čerpadlá

Parametre Fieldmann FVC 4001-EK

Popis produktu

Prostredný zástupca rodiny kalových elektrických čerpadiel spoločnosti Fieldmann sa rovnako ako jeho príbuzní pyšní dobrým pomerom ceny a výkonu, ktorý tu sprostredkováva silný 750wattový elektromotor. Ten je schopný behom jedinej hodiny prečerpať až 12 000 litrov kalnej vody s pevnými prímesami až do priemeru 35 milimetrov. Ústie štandardnej 1’’, alebo 2’’ hadice pritom môže byť od čerpadla až 8 metrov vertikálnym smerom. Rovnaké číslo potom platí pre hĺbku maximálneho ponoru. Zaujímavou funkciou je automatizované vypínanie a zapínanie, ktoré riadi plavákový spínač.

Vysoký výkon

S príkonom 750 wattov už čerpadlo zvládne plniť i náročnejšie úlohy. Nezľakne sa veľmi kalnej vody ani pevných častíc až do veľkosti 3,5 centimetra.

Neúnavný pracant

Vďaka zmenenému výkonu elektromotor bez problémov prečerpá až úctyhodných 12 000 litrov za jednu hodinu. Pomôže teda napríklad i so zaplavenou pivnicou.

Hlboký ponor

Zásluhou robustnej konštrukcie a vysokej čerpacej sily môžete zariadenie spustiť i do štandardnej studne o hĺbke až 8 metrov. Taký ponor a vertikálny výtlak čerpadlo má.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Güde HWW 3100 94667

Pridať komentár