Amazon Kindle Paperwhite 3

Amazon Kindle Paperwhite 3

Nový Amazon Kindle Paperwhite 3 Wifi s exkluzívnym Carta 6 "E-ink displejom, je zástupcom najnovšej generácie čítačiek kníh od spoločnosti Amazon (jedná sa už o 6-tou...

od 132.99 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 148.87 € Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 148.9 €
186.95 €
Do obchodu Hej.sk
Tpd.sk 169 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 132.99 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na Čítačky kníh a redakčný výber najlepšie Čítačky kníh

Nový Amazon Kindle Paperwhite 3 Wifi s exkluzívnym Carta 6 "E-ink displejom, je zástupcom najnovšej generácie čítačiek kníh od spoločnosti Amazon (jedná sa už o 6-tou generáciu). Využitím opäť inovované technológie elektronického papiera Carta E-Ink, ponúka Kindle Paperwhite nádherný ostrý čierno-biely displej s uhlopriečkou 6 ", z ktorého sa číta rovnako pohodlne ako z klasického papiera. Vylepšenie u tejto generácie spočíva v ešte vyššom kontrastu displeja pri rozlíšení displaya (1440x1050 pixlov). Ďalej sa čítačka môže pochváliť ešte lepším inovovaným podsvitom, s ktorým je možné čítať aj v tme bez skrátenia výdrže na batérie. Čítačky kníh od Amazonu sa vďaka novému modelu Paperwhite radí opäť o ďalší krok pred konkurenciu.


Elektronické knihy (knižky) do Kindle Paperwhite 3 dostanete niekoľkými spôsobmi, teda nielen cez WiFi a obchod Amazon.com, ale aj priamym nahraním cez USB kábel. WiFi tu poslúži pre prístup na obchod s knižkami i bez počítača a tiež pre jednoduchý internetový prehliadač. Ak veľa a radi čítate a stačí vám ovládanie pomocou virtuálnej klávesnice, je Amazon Kindle Paperwhite tou pravou voľbou pre vás. Je to najlacnejší model Kindle a pri tom je súčasne dostatočne vybavený.

 

 

  • Display je čitateľný aj na priamom slnku - žiadne odrazy a odlesky
  • Veľké rozlíšenie displaya - teraz 1440x 1050 pixelov alebo 300 dpi
  • Obsahuje patentované podsvietenie, vďaka ktorému môžete čítať aj v noci
  • Výdrž batérie až dva mesiace i s podsvitom - na jedno nabitie môžete čítať až dva mesiace (pri vypnutej WiFi)
  • Integrovaná WiFi - Kúpte si a stiahnite si knihu za menej než 60 sekúnd.
  • Nový webový prehliadač - Túlajte na internete pomocou WiFi (experimentálne funkcie)

 


Ponorte sa do príbehu knihy
Najlepšie fyzikálne vlastností papierové knihy je, že zmizne, keď ju čítate. Keď ste ponorení do autorovho sveta a myšlienok, nevšímate si knihy, lepidlá, papiera alebo atramentu. Cieľom nášho špičkového dizajnu je, aby Kindle zmizol - rovnako ako fyzická kniha - takže sa môžete ponoriť do príbehu, né technológie.

Displej ako papier
Naš najnovšie dotykový Kindle Paperwhite 3 využíva nový, vysoko kontrastný E-Ink displej s najvyšším kontrastom a podsvietením, pre najjasnejšie text a najostrejší obraz a to zároveň s dotykovým displayom. S naším novým displejom, sa text objavuje na stránke tak, že vytvára rovnaký zážitok z čítania ako čítanie v tlačenej podobe. Ostrý a prirodzený, bez oslnenia alebo podsvietenie, čítanie na Kindle nie je v ničom podobné čítanie na obrazovke počítača. Tí, kto vidí túto technológiu prvýkrát, sa musia vždy pozrieť ešte raz.

Perfektný spoločník na pláž
Vychytnávejte si svoje obľúbené knihy na slnku bez odleskov a odrazov.


Perfektné do postele
S Kindle Paperwhite 3 sa v noci číta oveľa lepšie. Patentované podsvietenie displaya osvetľuje iba display a Váš partner tak môže nerušene spať.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Tolino Vision 2

Pridať komentár