PocketBook 626 Touch Lux 3

PocketBook 626 Touch Lux 3

Pokračovateľ obľúbenej čítačky Touch Lux je rýchlejší, tenší a má na zadnej strane špeciálny povrch, vďaka ktorému vám čítačka perfektne padne do jednej ruky. Svoje obľúbené...

od 107.99 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 116 € Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 116 €
132.41 €
Do obchodu Hej.sk
Hej.sk 107.99 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na Čítačky kníh a redakčný výber najlepšie Čítačky kníh

Pokračovateľ obľúbenej čítačky Touch Lux je rýchlejší, tenší a má na zadnej strane špeciálny povrch, vďaka ktorému vám čítačka perfektne padne do jednej ruky. Svoje obľúbené elektronické knižky si prečítate na 6" nasvietenom dotykovom E Ink Pearl HD displeji s rozlíšením 1024 x 758 obrazových bodov. Pri čítaní textu tak získate pocit, že listujete naozajstnú viazanú knižkou, pretože technológie E-Ink sa snaží o maximálnu vizuálnu zhodu s papierovou stránkou. Lepšie nasvietenie displeja vám zaistí pohodlné čítanie takmer v akomkoľvek osvetlení. Displej je navyše multidotykový, takže ovládanie čítačky je veľmi jednoduché a pohodlné.

 

Aj tento model podporuje veľmi rýchly prístup k internetu pomocou bezdrôtovej technológie WiFi. Integrovaná nastaviteľná čítačka RSS vám sprostredkuje všetky aktuálne novinky z vašich obľúbených webov. Čítačka podporuje viac ako 22 populárnych textových a grafických formátov, Takže si prečítate takmer všetko, čo dnešný trh s elektronickými knihami ponúka. O svižný a bezproblémový chod sa stará procesor na frekvencii 1 GHz a operačná pamäť o veľkosti 256 MB. Stiahnuté elektronické knihy uložíte na integrovanú 4 GB pamäť alebo pamäťovej karty microSD až do veľkosti 32 GB. Vstavaný akumulátor umožní na jedno nabitie prečítať až 8000 strán textu.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Approx Billow

Pridať komentár