PocketBook 640 Aqua

PocketBook 640 Aqua

Nová vodotesná čítačka PocketBook Aqua otvára celý rad nových možností - tento prístroj možno použiť za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Navyše je prachotesný, takže...

od 94.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
94.9 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na Čítačky kníh a redakčný výber najlepšie Čítačky kníh

Nová vodotesná čítačka PocketBook Aqua otvára celý rad nových možností - tento prístroj možno použiť za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Navyše je prachotesný, takže na jeho funkčnosť nebude mať vplyv ani piesok alebo iné nečistoty. Priaznivci aktívneho odpočinku majú teraz možnosť vziať si túto novú čítačku aj do najextrémnejších miest. Ale aj všetci, ktorí radi trávia voľný čas pokojným odpočinkom, si budú môcť bez obáv čítať priamo na pláži, pri bazéne alebo pri relaxačnej kúpeli vo vani.


Nová čítačka má vstavaný displej E Ink Pearl, ktorý je založený na technológii Film Touch. Unikátnou vlastnosťou tohto displeja na báze E Ink je schopnosť zobraziť obľúbené knihy aj na priamom slnečnom svetle. E Ink displej nespôsobuje na slnku žiadne odlesky ani vyblednutie. Nová vode a prachu odolná čítačka váži iba 170 gramov.
Rýchla a výkonná

Výkonný 1GHz procesor a 256 MB pamäte RAM umožňujú plynulú a rýchlu odozvu v ľubovoľnej aplikácii. Nová čítačka má navyše 4 GB vstavanej flash pamäte.

Neobmedzené možnosti nielen na čítanie otvára prístup k internetu s pomocou vstavaného rozhrania Wi-Fi. Vďaka nemu máte možnosť využiť napríklad komunikáciu s priateľmi na sociálnych sieťach s predinštalovanou aplikáciou ReadRate. Integrácia služieb Dropbox a Send To PocketBook vám zase umožní synchronizovať a prenášať obsah do čítačky bez pripojenia k počítaču.

 

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Approx Billow

Pridať komentár