Canon IXUS 185

Canon IXUS 185

Majte vo vrecku jednoduchosť zameranie a stlačení s výsledkami fantastické kvality zásluhou útleho a štýlového 20,0MP fotoaparátu IXUS s 8 × optickým zoomom, 16...

od 99 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 97.99 €
102.9 €
Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 98 €
124.27 €
Do obchodu Hej.sk
Tpd.sk 109 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 99 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na digitálne fotoaparáty a redakčný výber najlepšie digitálne fotoaparáty

Majte vo vrecku jednoduchosť zameranie a stlačení s výsledkami fantastické kvality zásluhou útleho a štýlového 20,0MP fotoaparátu IXUS s 8 × optickým zoomom, 16 × ZoomPlus, funkciou Easy Auto a filmy HD. Bavte sa ľahkými kreatívnymi režimami.

Jednoduchá vreckový kvalita IXUS
Zachyťte obľúbené okamihy na snímkach a vo filmoch v úžasnej kvalite elegantnom ultratenkým modelom IXUS s univerzálnym 8 × optickým zoomom. Snímajte dlhšie s režimom Eco.

Vynikajúce výsledky
Užite si výnimočnú kvalitu, detailné snímky priateľov a rodiny s 20,0 MP a funkciou detekcie tváre. Dopĺňajte dátová pečiatky, aby ste zistili časovú líniu svojich spomienok.

Jednoducho zamerajte a stlačte spúšť
Získajte fantastické výsledky jediným stlačením tlačidla s funkciou Easy Auto, ktorá zvolí dokonalá nastavenia fotoaparátu, takže bude stačiť sústrediť sa na záber.

Kreatívna zábava
Bavte sa s radom jednoduchých kreatívnych režimov. Môžete napodobniť skreslenie objektívu rybie oko, pretvoriť scény na snímkach a vo filmoch na miniatúrne modely atď.

Filmy v rozlíšení HD

Vytváranie skvelých filmov je s kreativitou optického zoomu zábavné a jednoduché. Stlačením jediného tlačidla môžete ľahko zaznamenať kreatívne filmy HD (720p) na zdieľanie.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Sony Cyber-Shot DSC-W810

Pridať komentár