Sony Cyber-Shot DSC-RX100

Sony Cyber-Shot DSC-RX100

Parametre Sony Cyber-Shot DSC-RX100 Popis produktu Digitálny fotoaparát RX100 v sebe spája kompaktné...

od 359 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 369 € Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 345 €
467.43 €
Do obchodu Hej.sk
Tpd.sk 345 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 359 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na digitálne fotoaparáty a redakčný výber najlepšie digitálne fotoaparáty

Parametre Sony Cyber-Shot DSC-RX100

Popis produktu

Digitálny fotoaparát RX100 v sebe spája kompaktné rozmery a pokročilé funkcie. Práve vďaka malým rozmerom a ľahkej hliníkovej konštrukcii si prístroj možno vziať kamkoľvek so sebou. Začínajúcich ale aj pokročilých fotografov potešia prvotriedne funkcie fotoaparátu - veľký snímač, široký rozsah citlivosti ISO alebo ovládacie prvky podobné klasickým zrkadlovkám, ako je napríklad ovládací krúžok na objektíve. Vyhotovené zábery si možno pozrieť na displeji s uhlopriečkou 7,5 cm, ktorý nájdete na zadnej strane fotoaparátu.

Malý rozmermi, veľký možnosťami

V porovnaní s digitálnymi zrkadlovkami má tento fotoaparát veľkú výhodu v podobe kompaktných rozmerov. Či už sa rozhodnete zachytávať scenérie v prírode, alebo len momentky s priateľmi, fotoaparát vás môže kamkoľvek nasledovať. Vďaka svojej hliníkovej konštrukcii je veľmi ľahký a pohodlne sa prenáša.

Za každou fotografiou stojí premyslený mechanizmus

Vyhotoviť vydarenú fotografiu, to nie je len tak. Za kvalitným výsledkom stojí súhra troch faktorov. Na prvom mieste je objektív so širokou clonou, aby zachytil čo najviac svetla. Za ním nasleduje veľký snímač CMOS s rozlíšením 20,2 megapixelov, ktorý sa zameriava na zaznamenanie čo najväčšieho množstva detailov. Posledným článkom procesu je výkonný procesor, ktorý zredukuje šum a doladí jemné detaily.

Nedostatok svetla nie je žiadny problém

So zábermi vyhotovenými v šere alebo nočnom osvetlení si tento digitálny fotoaparát ľahko poradí. Režim Auto ISO zvolí pre konkrétnu situáciu vždy tú správnu hodnotu. Pokročilí fotografi si ju môžu nastaviť manuálne. Možno si vybrať z rozsahu 125 – 6400 ISO.

Dokonalé ovládacie prvky

Ovládacie prvky nájdete na podobných miestach, ako pri digitálnej zrkadlovke. Clonu, expozíciu a ďalšie vlastnosti záberu jednoducho nastavíte pomocou krúžku na objektíve. Otočné koliesko na vrchnej strane prístroja umožní rýchle prepínanie režimov. Vaše fotografie sa zobrazia na LCD displeji s uhlopriečkou 7,5 cm. Vďaka technológii pre vysoký kontrast bude jeho obsah dobre viditeľný aj v priamom slnečnom svetle.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu NIKON D850

Pridať komentár