Harman Kardon BDS 335

Harman Kardon BDS 335

2.1 kanálový audio systém Harman/Kardon BDS335 s výkonom 200 W Vás dostane nielen svojou reprodukciou, ale aj elegantným dizajnom. Čiernym prevedením dokonale vynikne v každom...

od 759 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 759 € Do obchodu AndreaShop.sk
Tpd.sk 759 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 759 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na domáce kiná a redakčný výber najlepšie domáce kiná

2.1 kanálový audio systém Harman/Kardon BDS335 s výkonom 200 W Vás dostane nielen svojou reprodukciou, ale aj elegantným dizajnom. Čiernym prevedením dokonale vynikne v každom interiéri. S výkonom 200 W Vás celkovým znením úplne dostane. Vyznačuje sa mnohými skvelými funkciami ako napríklad Dolby TrueHD a DTS-HD Master Digital Surround dekódovaním či vstavaným FM tunerom s 30 predvoľbami. Prepojenie s Vašim mobilným telefónom či tabletom uskutočníte prostredníctvom technológie Bluetooth®, Wi-Fi® alebo DLNA 1.5. Bez problémov môžete domáce kino ovládať aj cez Váš mobilný telefón či tablet, a to po jednoduchej a rýchlej inštalácii aplikácie Harman Kardon Remote. Tá podporuje rovnako operačný systém iOS i Android.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Sony BDV-E2100

Pridať komentár