Sana Smart Bread Maker Standard

Sana Smart Bread Maker Standard

Domáca pekáreň Sana Smart Bread Maker je jediná na slovenskom trhu, ktorá umožňuje plné nastavenie všetkých programov. Vďaka tomu môžete ľahko a rýchlo pripraviť celozrnný...

od 299 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
299 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na domáce pekárne a redakčný výber najlepšie domáce pekárne

Domáca pekáreň Sana Smart Bread Maker je jediná na slovenskom trhu, ktorá umožňuje plné nastavenie všetkých programov. Vďaka tomu môžete ľahko a rýchlo pripraviť celozrnný kváskový chlieb aj kvalitný domáci kvások. Domácu pekáreň Sana odporúčajú Ota a Petra Reiss ako najlepšiu domácu pekáreň pre kváskové pečenie. Výrobca ponúka rozšírený servisný program a zaručuje dostupnosť náhradných dielov.

Variabilita

Hoci je Sana pekárňou, vie pripraviť aj rad ďalších pokrmov, ktoré s pečivom nemajú nič spoločné. Doma a zdravo si môžete upiecť nielen celozrnný chlieb z prírodného kvásku, ale tiež si pripraviť klasické aj probiotické jogurty, kefír, acidofilné mlieka, vyskúšať sójové syry Tempeh, Natto či prírodné sladidlo Amasaké. Pochutnáte si na čerstvej masti aj škvarkoch, upečiete si šťavnaté mäso či ryby a vďaka pasterizácii vyrobíte aj trvanlivú marmeládu.

Nestarnúca technológie

Multifunkčná pekáreň Sana disponuje dvoma pamäťovými čipmi a softvérom pripraveným pre aktualizácie. Vďaka tomu môžete donekonečna nastavovať nové programy a ukladať tie, ktoré využijete najčastejšie. V prípade vylepšenia programov potom nemusíte kupovať novú pekáreň, ale stačí pozvať technika, ktorý Vám priamo doma vykoná behom niekoľkých okamihov aktualizáciu.

Unikátne nerezové prevedenie

Aby Vám múdra domáca pekáreň Sana vydržala slúžiť po dlhé roky, bolo treba použiť pri jej výrobe čo najkvalitnejšie materiály a postupy. Nerez bol ideálnou voľbou pre svoju zdravotnú nezávadnosť, odolnosť a nenáročnosť na údržbu. Vďaka použitiu profesionálnej pekárskej technológie bolo možné vyrobiť z nerezu aj nádobu na pečenie, ktorú nie je potrebné pracne vymazávať a chleba sa k nej rovnako nepripečie.

Plne nastaviteľné programy

Plne nastaviteľné programy umožnia pečenie chleba presne podľa Vašich predstáv. Múka z každej odrody obilnín má úplne špecifické vlastnosti a vyžaduje rozličné časy pečenia i kysnutia. Preto Vás nemôže uspokojiť žiadne množstvo pevne prednastavených programov. Na prvý pohľad ponúka naša domáca pekáreň 7 základných programov, ale s nekonečnou variabilitou. Môžete ich teda ľubovoľne editovať a ukladaním vytvárať ďalšie nové programy.

Viacfázové kysnutie

Viacfázové kysnutie umožňuje pohodlnú prípravu kvásku. Ten svojou kvalitou niekoľkonásobne prevyšuje nielen bežne dostupné kvasnice, ale aj kvásky pripravované počas jednoduchého kysnutia. Navyše ušetríte čas i energiu, pretože vďaka viacfázovému kysnutiu netreba pekáreň predhrievať ani nastavovať odložený štart.

Nízkoteplotné pečenie

Pečenie mäsa či rýb po dlhšiu dobu, pri nižších teplotách (bežne do 90 st.C) má hneď niekoľko výhod - ušetríte za energiu a obmedzíte stratu hmotnosti mäsa, ktoré bude rovnomerne prepečené, mäkké a udrží veľa chutnej šťavy.

Pasterizácia

Pasterizácia potravín je ďalšou funkciou, ktorú umožňuje široký teplotný rozsah pekárne. Prvýkrát možno plynulo a číselne nastavovať teploty v celom rozsahu od 20 do 230 st.C. Či už si vyrobíte marmeládu alebo syr, vďaka pasterizácii zaručíte dlhú trvanlivosť svojich potravín, bez toho aby ste museli siahať po chemických pomocníkoch(tzv. éčkách).

Špecifikácie

  • Výkon: 815 W
  • Nádoba (pre chlieb): 0,5 ÷ 1,7 kg
  • Hmotnosť: 10 kg
  • Rozsah teploty: 20 ÷ 230 st.C
  • Citlivosť termostatu: 1 st.C
  • Počet nastaviteľných programov: 7
  • Rozmery (v / š / h): 300/400/240 mm
  • Záručná doba: 24 mesiacov

Príslušenstvo nerezové hnetače nerezová nádoba

Mierka na suroviny

Sklenené úsporné pokrievky

Ihlový teplomer

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Panasonic SD ZB 2512 KXE

Pridať komentár