Tefal Multicooker 12v1 RK705138

Tefal Multicooker 12v1 RK705138

Parametre Tefal Multicooker 12v1 RK705138 Popis produktu S multifunkčným hrncom Tefal Multicooker sa...

od 96.5 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 79.9 €
74.9 €
Do obchodu AndreaShop.sk
AndreaShop.sk 96.5 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na elektrické hrnce a redakčný výber najlepšie elektrické hrnce

Parametre Tefal Multicooker 12v1 RK705138

Popis produktu

S multifunkčným hrncom Tefal Multicooker sa varenie stane radosťou. Vyberte si z jeho 12 funkcií a pripravte takmer každé jedlo s minimálnou námahou a v prvotriednej kvalite. Varte na pare, zohrievajte, pečte, vyprážajte, duste... a ešte omnoho viac. Tefal Multicooker všetko zvládne ako mávnutím čarovného prútika.

Varí za vás

Stačí vložiť ingrediencie, zvoliť jeden z 12 programov a magická show sa môže začať. S týmto hrncom pripravíte takmer akýkoľvek pokrm - a to bez miešania a neustáleho kontrolovania. Výsledok bude zakaždým stáť za to.

12 v 1

Každodenné varenie už pre vás nebude príťažou. Tefal Multicooker sa o všetko postará. Zvládne prípravu ryže, cereálií, rizota, detských príkrmov, omáčok, polievok, jogurtov aj koláčov. Okrem toho vypráža, pečie do chrumkava a dokáže aj udržiavať teplotu.

Nastavte čas varenia

Vďaka možnosti odloženého štartu si varenie naplánujete presne podľa vašich potrieb. Čas varenia môžete nastaviť s až 24hodinovým predstihom, takže po návrate z práce na vás bude čakať čerstvo navarené jedlo pripravené na servírovanie. Hrniec dokáže rovnako dlho aj automaticky udržiavať teplotu.

Jednoduchá starostlivosť

Vďaka vnútornej nádobe s hrúbkou 2 mm a prvotriednym keramickým povrchom bude výsledkom vždy dokonalá chuť - bez rizika pripálenia jedla. Spolu s parným košom ju možno vyčistiť v umývačke riadu.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Klarstein Hotpot COOK1-Hotpot

Pridať komentár