Oral-B D 12.513 VitalityProExpert

Oral-B D 12.513 VitalityProExpert

Popis a určenie Elektrická zubná kefka s kompaktnou, okrúhlou čistiacou výmennou hlavicou a nabíjateľnou batériou. Kefka má protišmykovú, ergonomicky tvarovanú vodotesnú...

od 21.1 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

Hej.sk 22 €
27.23 €
Do obchodu Hej.sk
Hej.sk 21.1 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na elektrické kefky a redakčný výber najlepšie elektrické kefky

Popis a určenie Elektrická zubná kefka s kompaktnou, okrúhlou čistiacou výmennou hlavicou a nabíjateľnou batériou. Kefka má protišmykovú, ergonomicky tvarovanú vodotesnú rukoväť. Hlavica má vysokorýchlostnú oscilačno - rotačnú technológiu. elektrická zubná kefka je určená na každodenné účinné čistenie zubov bez podráždenia ďasien, poskytuje hlbšie a dôkladnejšie čistenie dokonca aj na ťažko dostupných miestach, čistiaca hlavica obklopí každý jeden zub a dôkladne ho čistí – 3D čistenie, predĺžené vlákna prenikajú do medzizubných priestorov. Spôsob použitia Pred použitím si pozorne prečítajte priložený návod na použitie a postupujte podľa neho. Navlhčite nadstavec, naneste zubnú pastu, vložte nadstavec do úst a kefku zapnite. Veďte nadstavec pomalými pohybmi od jedného zuba k druhému, vyčistite najskôr vonkajšiu stranu, potom vnútornú stranu a nakoniec žuvacie plôšky zubov. Nepritláčajte príliš silno. Po čistení zubov opláchnite dôkladne zubnú kefku pod tečúcou vodou. Oddeľte nadstavec od rukoväte a vyčistite obe časti oddelene pod tečúcou vodou, následne obidve časti dôkladne osušte. Odporúča sa vymieňať nadstavce každé 3 mesiace.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Philips Sonicare EasyClean HX6511/35, Pack 1+1

Pridať komentár