Oral-B Vitality Kids D12K Frozen

Oral-B Vitality Kids D12K Frozen

Elektrická zubná kefka Oral B Stages Power Kids dôkladne vyčistí detské zuby vďaka oscilačným pohybom. Hlavica s extra jemnými štetinky zaručí šetrnosť čistenia a...

od 20 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 20.6 € Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 20.3 €
27.23 €
Do obchodu Hej.sk
Hej.sk 20 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na elektrické kefky a redakčný výber najlepšie elektrické kefky

Elektrická zubná kefka Oral B Stages Power Kids dôkladne vyčistí detské zuby vďaka oscilačným pohybom. Hlavica s extra jemnými štetinky zaručí šetrnosť čistenia a obľúbený dievčenský motív z rozprávky Ľadové kráľovstvo bude Vašu dcéru doslova lákať k čisteniu zubov. Jeden motív Ľadového královstva nestačí. Ku kefka Oral-B Stages Power Kids dostanete v limitovanej edícii aj peračník na písacie potreby.

Lákavé čistenie zubov so zubnou kefkou Oral B Stages Power Kids Frozen

Obľúbený motív z rozprávky Ľadové kráľovstvo

Vaša dcéra si zaručene zamiluje kefku s motívom rozprávky Ľadové kráľovstvo, ktorý je vyobrazený na čistiacej hlavici kefky.

 

Špeciálna aplikácia časovača pre ešte zábavnejšie čistenie zubov

Do Vášho mobilného telefónu si môžete nainštalovať aplikáciu Disney Magic Timer, ktorá stráži čas čistenia zubov a poskytuje zábavné štatistiky. Aplikácia Disney Magic Timer je dostupná v obchodoch s aplikáciami Google Play a AppStore.

 

2D technológia pre efektívne čistenie

Nechceného povlaku zbaví detské zuby čistiaca hlava pomocou otáčavého pohybu, ktorým rozruší povlak a odmetie ho preč zo zuba. Kefka urobí 7600 týchto pohybov, preto je čistenie výrazne lepšie ako ručnou kefkou. Zuby Vašich detí, tak budú lepšie vyčistené, a tým znížite riziko vzniku zubného kazu. Hlava kefky je menšia oproti verziám pre dospelých, aby nepoškodzovala ďasná a rastúce zuby.

 

Časovač

Zubní lekári odporúčajú čistiť zuby po dobu dvoch minút, preto Vám časovač kefky dá po dvoch minútach signál, že táto doba už ubehla. Vďaka tejto funkcii si môžete byť istí, že vždy dodržíte odporúčanú dobu čistenia.

Až 5 dní čistenia bez nabíjania

Kefka vydrží až 5 dní prevádzky na batériu pri čistení zubov 2x denne 2 minúty. 

 
Vymeňte čistiacu hlavicu včas

Kefka sama upozorní, kedy je potrebné vymeniť hlavičku. Modrá vlákna Indicator postupne blednú a keď sú z polovice vyblednutá, je čas výmeny.

 

Veľký výber detských motívov. Pre chlapcov nájdete v ponuke detských elektrických zubných kefiek aj motív hrdinov Avengers nebo Áut. Kefka je vhodná pre deti od 3 rokov.

Obsah balenia:

1x telo kefky Oral B Stages Power Kids
1x čistiaca hlavica s motívom Frozen
1x nabíjací stojan

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Oral-B Kids D10K

Pridať komentár