Philips Sonicare FlexCare Platinum HX9172/14

Philips Sonicare FlexCare Platinum HX9172/14

Philips Sonicare FlexCare Platinum. Až 10-krát lepšie odstránenie povlaku a zdravšie ďasná v porovnaní s manuálnou kefkou. 3 režimy čistenia:...

od 174.99 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
174.99 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na elektrické kefky a redakčný výber najlepšie elektrické kefky

Philips Sonicare FlexCare Platinum.

Až 10-krát lepšie odstránenie povlaku a zdravšie ďasná v porovnaní s manuálnou kefkou.

3 režimy čistenia: Clean, White, Deep Clean.

3 intenzity: nízka, stredná, vysoká.

UV sanitizér odstráni až 99 % baktérií a vírusov z vlákien hlavíc kefky.

Intuitívny tlakový senzor na šetrné čistenie.

Funkcia Quadpacer a Smartimer.

Balenie obsahuje: 1 kefka FlexCare Platinum, 1 hlavica AdaptiveClean, 1 hlavica InterCare Standard, 1 nabíjačka, 1 UV sanitizér, 1 cestovné puzdro.

 

ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ 90 DNÍ

 

Dôkladné, jemné čistenie
10 x účinnejšie odstránenie zubného povlaku a zdravšie ďasná

3 režimy, 3 stupne intenzity
2 kefkové nástavce
So snímačom tlaku
UV dezinfikátor kefkových nástavcov


Prispôsobivá technológia čistenia pre hĺbkové, no jemné čistenie

Dlhoročné návyky sa ťažko odbúravajú – to však neplatí, keď si čistíte zuby zubnou kefkou novej generácie FlexCare Platinum. Vďaka inovatívnemu kefkovému nástavcu AdaptiveClean a intuitívnemu snímaču tlaku, ktoré tvoria základ našej prispôsobivej technológie čistenia, sa ľahko postaráte aj o ťažko dostupné miesta. Štetiny kefkového nástavca AdaptiveClean obklopia vaše zuby a ďasná, čím sa vytvorí až 4 x väčšia kontaktná plocha a odstráni až 10 x viac zubného povlaku. Ak pri čistení vyvíjate kefkou príliš veľký tlak, na základe impulzu zo snímača tlaku začne rúčka zubnej kefky jemne pulzovať. Môžete sa tak jemne starať o svoje ďasná a zároveň tvrdo zatočiť so zubným povlakom.

Kopíruje tvar zubov a ďasien, čím umožňuje dôkladnejšie vyčistenie

Náš kefkový nástavec AdaptiveClean je jediný nástavec elektrickej zubnej kefky, ktorý dokáže kopírovať jedinečný tvar vašich zubov a ďasien. Vďaka jemným a pružným okrajom vyrobeným z gumy si tento kefkový nástavec poradí s každou krivkou. Poskytuje až 4 x väčšiu kontaktnú plochu a až 10 x účinnejšie odstraňuje zubný povlak pozdĺž línií ďasien a medzi zubami. Pri pohybe po línii ďasien absorbuje zubná kefka nadbytočný tlak, takže sa môžete jemne starať o svoje ďasná a zároveň tvrdo zatočiť s povlakom.

Upozorní vás, ak pri čistení príliš zatlačíte na zuby

Vy si nemusíte všímať, či pri čistení vyvíjate na zuby príliš veľký tlak, vaša zubná kefka FlexCare Platinum si to všimne za vás. Ak zatlačíte príliš silno, na základe impulzu z intuitívneho snímača tlaku začne rúčka zubnej kefky jemne vibrovať, takže budete presne vedieť, kedy máte ubrať. Podľa štúdií 7 z 10 ľudí, ktorí si zvyknú čistiť si zuby príliš rázne, pri používaní snímača tlaku znížilo tlak na kefku.

Tri nastavenia intenzity a tri režimy čistenia

S troma stupňami intenzity a troma režimami čistenia je zubná kefka FlexCare Platinum zárukou dokonale pohodlného a zároveň skutočne dôkladného čistenia. Ak potrebujete venovať špeciálnu pozornosť problematickým miestam, mimoriadne výsledky dosiahnete s trojminútovým režimom Deep Clean. Režim Clean používajte na každodenné čistenie a režim White na odstraňovanie zubného povlaku. Intenzitu môžete nastaviť na nízku, strednú alebo vysokú podľa toho, ktorá vám najviac vyhovuje.

Nové hĺbkové čistenie: bez námahy si poradí s problémovými miestami

S naším úplne novým režimom hĺbkového čistenia dôkladne vyčistíte aj ťažko dostupné miesta. Jedinečný pohyb kefkového nástavca v tomto režime a dlhší trojminútový čas čistenia sú ideálnou voľbou, keď chcete venovať špeciálnu pozornosť problémovým miestam.

Dynamické pôsobenie pre lepšiu ústnu hygienu

Pri vyše 31 000 ťahoch za minútu poskytuje zubná kefka novej generácie FlexCare Platinum mimoriadne výsledky, ktoré budete vidieť aj cítiť. Dynamickým pôsobením našej sonickej technológie sa tekutina vháňa hlboko do medzizubných priestorov a pozdĺž ďasien. Jemným masírovaním ďasien zubná kefka FlexCare Platinum stimuluje prekrvenie a pomáha odstraňovať zubný povlak. Výsledkom je dôkladné, no jemné čistenie s klinicky overenými účinkami.

Zničte baktérie s UV dezinfikátorom kefkových nástavcov

Udržujte svoj kefkový nástavec skutočne čistý s dezinfekčnou technológiou Philips UV. UV dezinfikátor, ktorý sa dodáva spolu so sonickou zubnou kefkou FlexCare Platinum, je špeciálne navrhnutý tak, aby ničil mikróby na kefkových nástavcoch. Dezinfikátor šíri dezinfekčné svetlo v okolí celej vrchnej časti kefkového nástavca a pomáha vám zbaviť sa až 99 % baktérií.

Časovače podporujúce dôkladné čistenie

Časovač Quadpacer signalizuje, kedy nastane čas presunúť sa do ďalšieho kvadrantu ústnej dutiny, kým časovač Smartimer pomáha dosahovať čas čistenia odporúčaný zubármi – dve minúty.

Batéria vydrží až tri týždne na jedno nabitie

Ak je batéria kefky FlexCare Platinum úplne nabitá, vydrží pri pravidelnom používaní až tri týždne. Praktické cestovné puzdro a nabíjačkaPraktické cestovné puzdro a nabíjačka Prenášanie kefky FlexCare Platinum je veľmi jednoduché vďaka kompaktnému cestovnému puzdru a nabíjačke.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Philips Sonicare Pink DiamondClean HX9362/67

Pridať komentár