BRAUN Face Beauty DB5008

BRAUN Face Beauty DB5008

Chcete sa zbaviť chĺpkov na dlhú dobu, a to bezbolestne? Tak v tom prípade Vám skvele pomôže IPL epilátor Braun BD5008 Body&Face. Okrem IPL epilátora získate tiež praktický...

od 295 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
295 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na epilátory - depilátory a redakčný výber najlepšie epilátory - depilátory

Chcete sa zbaviť chĺpkov na dlhú dobu, a to bezbolestne? Tak v tom prípade Vám skvele pomôže IPL epilátor Braun BD5008 Body&Face. Okrem IPL epilátora získate tiež praktický čistiaca kefka na tvár, pomocou ktorého odstránite všetky nečistoty z líca.

Získajte dokonale hladkú pokožku s Braun BD 5008 Body&Face

Epilácia presne pre Vás

Intenzita IPL záblesky sa sami regulujú podľa toho, ktoré miesto na Vašom tele epilujete. Epilátor je totiž vybavený unikátnym senzorom pleti, ktorý pozná, či epiluje svetlú kožu v podpazuší, na slabinách, alebo opálenú kožu iných častí tela. Podľa toho prispôsobí intenzitu zábleskov, aby bola epilácia čo najúčinnejšia.*  

Žiarovka so životnosťou až niekoľko rokov

Špeciálne vyvinutá žiarovka má životnosť cca 300 000 zábleskov. Výrobca uvádza, že pri ošetrovaní veľkých častí tela by výmena mala byť potrebná až po 6 rokoch používania. Braun Silk-expert vysiela záblesky len keď je v kontakte s pokožkou a tým šetrí žiarovku a predlžuje jej životnosť.  

Pohodlne posúvajte epilátor po pokožke

IPL epilátor môžete pohodlne posúvať po pokožke. Tým docielite to, že svetelný záblesk minie menej chĺpkov a epilácia tak bude účinnejšia a zaberie aj kratšiu dobu.  

Aj pre citlivú pokožku

Ak máte citlivú pokožku, alebo skúšate IPL epiláciu prvýkrát, vyskúšajte režim Sensitive. V tomto režime IPL epilátor pracuje rovnako rýchlo, ale intenzita svetla je nižšia.   

Rýchlejšia IPL epilácia rýchlejšia než predtým

IPL epilátor Braun Silk-expert BD 5008 je špeciálne vyvinutý na ošetrenie veľkých častí tela, ako sú nohy alebo ruky. Rýchlosť a účinnosť zábleskov je cestou k rýchlo a dlhodobo hladkej pokožke.

Nepretržitá prevádzka

Kvôli výkonnosti je IPL epilátor navrhnutý na fungovanie len s pripojeným napájacím káblom. Veľkou výhodou je tak nepretržitá prevádzka bez čakania na nabitie prístroja.

Užívajte si svieži a naozaj čistú pleť

Čistí vašu tvár až 6krát lepšie ako bežné ručné čistenie

Vďaka stovkám mikrooscilácií pracuje čistiaca kefka Braun Face 6krát účinnejšie než bežné ručné čistenie.

Jemne obrusuje a odstraňuje odumreté kožné bunky, obnovuje čistotu a žiarivosť pleti odstránením make-upu a nečistôt a podporuje omladenie pleti.  

Čistite si póry každý deň

Pretože Braun Face je 100% vodeodolný, môže sa jemné a dôkladné čistenie stať prirodzenou súčasťou očisty pri každom sprchovaní. Kvalitným čistením pleti ju pripravíte tak, aby lepšie absorbovala pleťové krémy a mlieka. Prístroj bol dermatologicky testovaný a je vhodný aj pre citlivú pokožku.  

Obsah balenia: 1x IPL epilátor Braun Silk-expert 1x napájací kábel 1x čistiaca kefka na tvár Braun

IPL epilácia nie je vhodná pre všetky typy pokožky. Pred zakúpením epilátora si radšej v tabuľke overte, či je pre vás IPL epilácia to pravé.   * Pred prvým použitím si pozorne prečítajte návod na používanie IPL epilátora.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Philips Satinelle HP6420/00

Pridať komentár