BRAUN Silk-épil 7 7-561 Wet&Dry

BRAUN Silk-épil 7 7-561 Wet&Dry

Braun Silk épil 7-561 Wet & Dry s bikiny zastrihávačom sa postará o to, aby Vaša pokožka bola hladká. 40 pinziet zachytí aj tie najkratšie chĺpky, pre citlivé oblasti môžete...

od 114 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

Hej.sk 114 €
128.52 €
Do obchodu Hej.sk
Hej.sk 114 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na epilátory - depilátory a redakčný výber najlepšie epilátory - depilátory

Braun Silk épil 7-561 Wet & Dry s bikiny zastrihávačom sa postará o to, aby Vaša pokožka bola hladká. 40 pinziet zachytí aj tie najkratšie chĺpky, pre citlivé oblasti môžete použiť holiacu hlavu alebo špeciálny bikiny zastrihávač.

Užívajte si hladkej pokožky s epilátorom Braun Silk épil 7 561

Prispôsobí sa kontúram tela. Epilátor má výkyvnú epilačnú hlavu, a preto lepšie kopíruje tvary Vášho tela.  

Všetky chĺpky sa dostanú k pinzetám. Vďaka výbežkom SoftLift, ktoré nadvihujú chĺpky, sa k pinzete dostanú všetky chĺpky a Vaše nohy tak budú hladko oholené.  

Už neprehliadnete žiadny chĺpok. Osvetlenie SmartLight Vám uľahčí hľadanie aj tých najjemnejších chĺpkov, aby ste žiadny neprehliadla.  

Menej bolesti pri epilácii

Pohodlnejšiu epiláciu Vám zaručia masážne kotúčiky, ktoré stimulujú pokožku a znižujú jej napätie pri epilácii. Zároveň môžete použiť chladiacu rukavicu, ktorá pokožku počas epilácie chladí, aby bola menej podráždená.  

Epilácia na sucho alebo na mokro

Epilátor je možné použiť v sprche alebo vani. Vďaka funkcii Wet&Dry je epilácia mimoriadne jemná a šetrná.  

Zbavte sa chĺpkov rýchlejšie a na dlhšiu dobu

Epilačná hlava je vybavená 40 ostrými pinzetami Close-Grip, ktoré zachytia každý chĺpok a odstránia ho aj s korienkom. Vaše nohy tak budú dokonale hladké na dlhšiu dobu.  

Vyberte si z dvoch rýchlostí

Epilátor vyhovie Vašim individuálnym potrebám. Vybrať si môžete z dvoch rýchlostí epilácie tú, ktorá Vám bude viac vyhovovať. Nižšiu rýchlosť pre jemnú epiláciu a vyššiu rýchlosť pre rýchlejšiu epiláciu.  

Až 40 minút prevádzky na batériu

Užívajte si pohodlie bezkáblového používania. Až 40 minút prevádzky na batériu Vám epilátor dopraje už po hodine nabíjania. Epilátor je možné z bezpečnostných dôvodov používať iba bez pripojeného napájacie kábla.  

V ponuke máme aj epilátory s širšou epilačnou hlavou, aby odstraňovanie chĺpkov bolo ešte rýchlejšie.

Obsah balenia: 1x epilátor Braun Silk épil 7-561 1x nadstavec s masážnymi kotúčiky 1x holiaca hlava 1x zastrihávací hrebeň 1x nadstavec na citlivé oblasti 1x nadstavec na tvár 1x nadstavec na presnú epiláciu 1x nabíjačka 1x vrecko na skladovanie 1x bikiny zastřihávač

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Philips HP 6423

Pridať komentár