Philips Lumea Prestige IPL SC2009/00

Philips Lumea Prestige IPL SC2009/00

Parametre Philips Lumea Prestige IPL SC2009/00 Popis produktu Spoločnosť Philips prináša revolúciu v...

od 389.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 389 €
419 €
Do obchodu AndreaShop.sk
Tpd.sk 389.9 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 389.9 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na epilátory - depilátory a redakčný výber najlepšie epilátory - depilátory

Parametre Philips Lumea Prestige IPL SC2009/00

Popis produktu

Spoločnosť Philips prináša revolúciu v starostlivosti o hladkú pokožku bez nevzhľadných a neželaných chĺpkov. Prístroj pracuje bezdrôtovo, aplikovaním jemných svetelných impulzov. Zabraňuje dorastaniu chĺpkov ako na tvári, tak aj na celom tele. Určite oceníte rôzne nástavce na ošetrenie jednotlivých častí tela. Pri pravidelnom používaní vám prístroj každý deň dopraje hodvábne hladkú pokožku.

Bezpečné a inovatívne

Philips Lumea je výnimočný prístroj využívajúci inovatívnu technológiu IPL, ktorá je uspôsobená na bezpečné a efektívne používanie priamo u vás doma. Tento unikátny systém odstraňovania chĺpkov na celom tele vrátane tváre a oblasti bikín, vznikol v spolupráci s renomovanými dermatológmi.

Každý deň hladká pokožka

Ako funguje? Je to jednoduché. Na korienky chĺpkov pôsobia jemné svetelné záblesky, ktoré postupne zabraňujú ich opätovnému rastu. Pri opakovanom používaní tak vaša pokožka zostane krásne hladká a jemná.

Aké jednoduché...

Podľa vypracovaných štúdií dosiahnete viditeľné výsledky už po štyroch ošetreniach. Na udržanie efektívneho účinku sa odporúča ošetrenie opakovať podľa individuálnej potreby.

Mnohostranné využitie

Tento epilátor je vhodný na širokú škálu typov pokožky a chĺpkov. Prístroj je najefektívnejší pri čiernych, hnedých a tmavých blond chĺpkov. Rovnako, ako pri profesionálnych ošetreniach, ani tu sa prístroj neodporúča použiť v prípade ryšavých, svetlých alebo šedivých či bielych chĺpkov. Nie je vhodný ani pre veľmi tmavú pokožku.

Aj na citlivé oblasti

Philips Lumea je výborný aj na ošetrenie citlivých lokalít, ako je tvár (predovšetkým oblasť hornej pery a brady), podpazušie, línia bikín, brucho a ruky.

Presný a rýchly

Prístroj vďaka svojmu veľkému rozpätiu (4cm2) pracuje naozaj rýchlo.

Špeciálne nástavce

Tento epilátor ponúka aj špeciálne nástavce určené zvlášť pre jednotlivé časti vášho tela. Nástavec na tvár obsahuje svetelný filter, ktorý možno použiť na podpazušie a iné ťažšie dostupné miesta. Súčasťou balenia je aj nástavec na oblasť bikín, kde sú chĺpky silnejšie a odolnejšie.

Je bezdrôtový

Philips Lumea sa vám odvďačí aj jednoduchou manipuláciou bez zbytočných káblov. Epilátor je totiž bezdrôtový.

Žiadne skryté náklady

Už žiadne náhradné diely, gély a investovanie ďalších peňazí navyše. Tento prístroj sa dodáva s kompletnou výbavou, aby ste ho mohli okamžite začať naplno využívať.

Päť stupňov

Nastavte si taký stupeň svetelnej energie, aký vám bude vyhovovať. Na výber je päť rôznych stupňov svetla pre rôzne energetické nastavenia. Každý z nich je bezpečný a jemný voči vašej pokožke.

Luxusné puzdro

Tento zázračný epilátor nie je len skvelým pomocníkom, ale zároveň aj výborne vyzerá. Výrobca ho totiž ponúka v luxusnom puzdre.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu REMINGTON IPL6500

Pridať komentár