TomTom Runner

TomTom Runner

extra veľký displej ovládanie jedným tlačidlom grafický tréningový partner, behanie v hale/vonku vodotesné až do hĺbky 50 m / 5 atmosfér meranie kalórií Udržte si...

od 80.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 88.8 € Do obchodu AndreaShop.sk
AndreaShop.sk 80.9 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na fitness náramky a redakčný výber najlepšie fitness náramky

extra veľký displej
ovládanie jedným tlačidlom
grafický tréningový partner, behanie v hale/vonku
vodotesné až do hĺbky 50 m / 5 atmosfér
meranie kalórií
Udržte si motiváciu a dosiahnite svoje bežecké ciele s GPS hodinkami TomTom Runner. Získajte jednoduchý prístup k informáciám, ktoré potrebujete, aby ste mohli sledovať svoj pokrok a zvýšili svoj výkon. Synchronizácia, analýza a zdieľanie vašich štatistík na obľúbených webových stránkach a v aplikáciách zameraných na šport.

Navrhnuté pre bežcov
Extra veľký displej
Kľúčové štatistiky behu uvidíte okamžite. Zobrazte si vzdialenosť, dobu behania a rýchlosť na displeji s vysokým rozlíšením a kontrastom.

Výnimočne tenký dizajn
Užite si beh s ľahkými hodinkami navrhnutými pre bežcov. Tenký dizajn pohodlne sedí na všetky veľkosti zápästí.

Ovládanie jedným tlačidlom
Jednoduché prechádzanie menu vďaka intuitívnemu ovládaniu jedným tlačidlom. Rýchly štart a možnosť byť stále v pohybe vďaka jednoduchému prístupu k funkciám hodiniek a kľúčovým štatistikám.

Mimoriadne odolný displej
Užite si beh s displejom odolným proti poškrabaniu. Displej s mimoriadnou odolnosťou proti poškrabaniu a nárazom zostane stále ľahko čitateľný.

Vibračné upozornenie
Sústreďte sa stále len na svoj beh vďaka kilometrovým upozorneniam. Dostávajte upozornenia na kilometre, kolá alebo tréningy vo forme pípnutí alebo vibrácií, ktoré zaznamenáte, i keď budete práve počúvať hudbu.

Rozmanité komfortné remienky
Prispôsobte si hodinky tak, aby ladili s vašim štýlom. Vyberte si z celej rady farieb a tvarov taký komfortný remienok, ktorý sa hodí k vášmu momentálnemu štýlu a nálade.

Grafický tréningový partner
Trénujte efektívnejšie vďaka grafickému zobrazeniu na celú obrazovku. Svoj tréningový výkon uvidíte vďaka trom jedinečným grafickým tréningovým režimom okamžite.

Závod
Behajte o závod sami so sebou: Porovnajte aktuálny beh so svojimi predchádzajúcimi výkonmi. Pozrite sa v reálnom čase, ako na tom ste v porovnaní s vašim najlepším alebo minulým behom, a zlepšujte sa pri každom jednotlivom behu.

Čeľte výzvam
Pozrite sa, či ste na správnej ceste k dosiahnutiu svojich cieľov. Nastavte si cieľ vo forme vzdialenosti, času alebo kalórií a pozrite sa, aký pokrok ste urobili, v jednoduchom grafickom zobrazení na celej obrazovke.

Zóna
Udávajte si tempo: Okamžite si skontrolujte, či ste v správnej tréningovej zóne. Nastavte si cieľ pre rýchlosť alebo srdečný tep* a v jednoduchom grafickom zobrazení na celej obrazovke kontrolujte, ako si v priebehu behu vediete. *Monitor srdečného tepu, voliteľné príslušenstvo.
 

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Garmin Forerunner 935

Pridať komentár