Activa Stew

Activa Stew

Pohodové chvíľky vonku s priateľmi nemusí byť vždy len o grilovaní. Viac a viac obľúbené sa stávajú oslavy, pri ktorých sa pripravujú tzv. Jedlá z jedného hrnca. Môže to byť...

od 93.99 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
93.99 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na grily a redakčný výber najlepšie grily

Pohodové chvíľky vonku s priateľmi nemusí byť vždy len o grilovaní. Viac a viac obľúbené sa stávajú oslavy, pri ktorých sa pripravujú tzv. Jedlá z jedného hrnca. Môže to byť tradičný guláš, husté polievky, mäsa s omáčkou alebo napríklad ovar. V tomto kotlíku skvele pripravíte aj horúce nápoje - varené víno, grog a ďalšie alkoholické i nealkoholické dobroty. Na kvalite záleží, preto je súprava Activa vyrobená z ocele potiahnutej tvrdú vrstvou smaltu, čo prispieva k veľmi dlhej životnosti a odolnosti proti prehrdzaveniu. Smaltom je samozrejme ošetrený aj objemný 14 litrový kotlík, pokrievky a takisto celé ohniska. Komín je potom vyvedený v trvanlivom nerezu. V ohnisku môžete kúriť ako dreveným uhlím, drevom alebo briketami, tak napríklad aj plynovým horákom. Súčasťou súpravy je aj nerezová naberačka a veľký odnímateľný popolník. Ako celý kotol, tak aj vnútorné kotlík sú vybavené madlami pre ľahké prenášanie a manipuláciu.

Parametre

Objem (l) 14

Povrchová úprava smalt, nerez

Hmotnosť (Kg): 8.50

Rozmery (cm): 46 x 92.5 x 49

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu De'Longhi CGH1030D

Pridať komentár