Tefal Optigrill+ XL GC722D34

Tefal Optigrill+ XL GC722D34

Parametre Tefal Optigrill+ XL GC722D34 Popis produktu Tefal OptiGrill+ XL je splneným snom každého...

od 206.8 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
206.8 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na grily a redakčný výber najlepšie grily

Parametre Tefal Optigrill+ XL GC722D34

Popis produktu

Tefal OptiGrill+ XL je splneným snom každého milovníka grilovania. Tento kontaktný elektrický gril s grilovacou plochou veľkou až 800 cm2, za vás zvládne väčšinu úloh. Ponúka 9 programov grilovania a automaticky prispôsobí teplotu rozmerom porcie, čím sa postará o zakaždým dokonalý výsledok. Poteší aj jeho ľahká údržba a vysoký výkon. S Tefal OptiGrill+ XL vás bude grilovanie baviť tak, ako nikdy predtým.

Automatické grilovanie

Tento výnimočný gril obsahuje špeciálny senzor, ktorý dokáže rozoznať hrúbku porcie a na základe toho nastaviť primeranú teplotu aj dĺžku grilovania. Zvukový signál a farba displeja vás upozornia na fázu pečenia, takže si váš steak pripravíte presne tak, ako ho máte radi – od krvavého až po dokonale prepečený.

Programy na mieru

Tefal OptiGrill+ XL ponúka hneď deväť programov grilovania – hamburger, hydina, toasty, klobásy, hovädzie i bravčové steaky, slaninu, ryby a dary mora. Prístroj si však poradí aj s prípravou zmrazených surovín. Manuálny režim s nastavením štyroch rôznych teplôt vám zasa pomôže s grilovaním ovocia i zeleniny presne podľa vašej chuti.

Grilujte vo veľkom

Usporiadajte grilovaciu párty a pozvite na ňu svojich priateľov! Na grilovaciu plochu s rozsahom až 800 cm2 sa hravo zmestí 6 až 8 porcií.

Veľká miska na zachytávanie tuku či šťavy

Vďaka dômyselnému 7° sklonu grilovacích dosiek sa akákoľvek šťava či prebytočný tuk z pripravovaných jedál ocitnú priamo v priestrannej odnímateľnej miske.

Jednoduchá starostlivosť

Čistenie tohto grilu nezaberie príliš veľa času ani námahy. Grilovacie dosky s nepriľnavým povrchom možno ľahko vyčistiť aj v umývačke riadu – rovnako, ako aj misku na zachytávanie šťavy a tuku.

Veľký výkon

Celokovové hliníkové dosky sa postarajú o skutočne vysoký výkon, ktorého výsledkom budú zakaždým dokonalé pochúťky – bezchybný steak, chrumkavá zelenina či šťavnaté kuriatko.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Happy Green RANCHER 50SK138T4

Pridať komentár