Braun Series 7799

Braun Series 7799

Braun series 7 799cc7 Wet & Dry je to najlepšie od Braun. Je navrhnutý tak, že sa môžete holiť s použitím holiaceho gélu alebo peny a to dokonca v sprche. Vďaka tomu je vhodný...

od 267.96 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 299 €
14.7 €
Do obchodu AndreaShop.sk
AndreaShop.sk 267.96 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na holiace strojčeky a redakčný výber najlepšie holiace strojčeky

Braun series 7 799cc7 Wet & Dry je to najlepšie od Braun. Je navrhnutý tak, že sa môžete holiť s použitím holiaceho gélu alebo peny a to dokonca v sprche. Vďaka tomu je vhodný aj pre tých, ktorí pri suchom holení trpí podráždením pokožky. Braun series 7 799cc7 Wet & Dry nie je len najpokročilejší holiaci strojček série 7, je to cesta k dokonalej starostlivosti. S vaším Braunom 799cc sa holení stane zážitkom.

Elektrický holiaci strojček Braun series 7 799 obsahuje revolučnú technológiu Sonic, ktorá používa viac ako 10.000 mikro vibrácií a pomôže zachytiť viac chĺpkov. Tri osobné režimy a výkonný lineárny motor zaistí dôkladné a komfortné holenie. Pre väčšie pohodlie po holení, pokročilý systém Clean & Renew automaticky čistí, dobíja, maže a sušia váš holiaci strojček jednoduchým stlačením tlačidla. Jednoduchšie údržbu si už u svojho holiaceho strojčeka nedokážete predstaviť.

Zažite úplnú dokonalosť pri holení vďaka možnosti nastaviť si strojček podľa svojej tváre. Nový strojček Series 7 vám ako jediný ponúka možnosť výberu z piatich rôznych komfortných nastavení: "extra citlivé", "citlivé", "normálne", "intenzívne" a "turbo". Strojček sa vďaka individuálnemu nastavenie perfektne prispôsobí vašim fúzom aj kontúram tváre a dosiahnete s ním perfektného oholenie aj v problémových oblastiach.

Výhody holiaceho strojčeka BRAUN series 7 799cc7 Wet & Dry:

Môže byť použitý v sprche, s holiace penou alebo gélom.

Holiaci strojček Braun Series 7 prispôsobí výkon hustote vašich fúzov, aby vám poskytol to najdôkladnejšie a najpohodlnejšie oholenie. Vyvinie až 10 000 mikrovibrácií za minútu, aby zachytil a oholil viac fúzov každým ťahom.

ActiveLift ™ je jediná patentovaná stredová strihacia lišta na svete, ktorá 130 pohyby za sekundu aktívne nadvihne a oholí fúzy priliehajúce k pokožke. Mnoho rokov výskumu ukazuje, že muži potrebujú dôkladné oholenie aj na ťažko dostupných miestach na krku, kde sa často vyskytujú fúzy priliehajúce k pokožke.

Jedinečná kombinácia výkyvné holiace hlavy a plávajúcich holiacich planžiet zaistí maximálnu prispôsobivosť kontúram tváre.

OptiFoil ™ je najpokročilejší holiaci planžeta od Brauna. Jej jedinečná geometria s ergonomicky tvarovanými otvormi umožňuje zachytiť viac fúzov a oholiť je dôkladnejšie ako kedykoľvek predtým.

Automatická voľba napätia. Vďaka tomu je možné ho používať bez obáv v rôznych krajinách  

Braun series 7 799cc7 Wet & Dry obsahuje revolučnú čistiaci stanicu, ktorá využíva technológiu Braun Clean & Renew ™. Vďaka tomuto systému bude váš holiaci strojček vždy pripravený. Máte k dispozícii stlačením jediného tlačidla tieto funkcie:

Čistenie - čistiaci roztok s obsahom alkoholu odstráni zvyšky oholených fúzov a holiaci strojček hygienicky vyčistí.

Nabíjanie - v systéme Clean & Renew ™ sa automaticky nabije batérie holiaceho strojčeka, ktorý tým pádom zostane plne nabitý.

Premazávanie - v rámci čistiaceho cyklu sa automaticky premazať brity - pre optimálny holiaci výkon. Tiež sa uvoľňuje osviežujúca citrónová vôňa.

Sušenie - tepelný induktívny systém holiaci strojček po čistiacom cykle dôkladne vysuší a maximalizuje tak jeho výkon.

Rýchle čistenie - program rýchleho čistenia prináša rýchle výsledky - vyčistí holiaci strojček asi za 25 sekúnd.

Automatická voľba programov - systém Clean & Renew ™ automaticky vyhodnotí, kedy sa váš holiaci strojček čistil naposledy, a zo 3 režimov potom vyberie ten najlepší s optimálnou intenzitou čistenie.  

Parametre:

Výsuvný zastrihávač dlhých fúzov

Akumulátorová prevádzka

Doba nabíjania 60 min., Rýchlonabíjanie 5 min.

Doba prevádzky až 50 min.

Interaktívny LCD (kapacity akumulátora -5, hygieny-1 a výmeny náhradných dielov)

Mokré holenie

Umývateľný pod tečúcou vodou

Automatická voľba napätia 100-240V

Päť individuálnych holiacich režimov

Obsah balenia

Holiaci strojček Braun Series 7-799cc7 Wet & Dry

Čistiace a nabílecí stanice + zdroj

Čistiaca kazeta

Exkluzívne cestovné puzdro

Kefka na čistenie

Návod

Produkt je originálne zabalený a má mierne poškodený obal.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Braun Series 7799

Pridať komentár