Philips Bodygroom Series 3000 BG2036/32

Philips Bodygroom Series 3000 BG2036/32

Parametre Philips Bodygroom Series 3000 BG2036/32 Popis produktu Tento strihač je určený na každodennú...

od 49.4 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
49.4 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na holiace strojčeky a redakčný výber najlepšie holiace strojčeky

Parametre Philips Bodygroom Series 3000 BG2036/32

Popis produktu

Tento strihač je určený na každodennú úpravu chĺpkov na celom vašom tele. Systém na ochranu pokožky eliminuje jej podráždenie. Planžety so zaoblenými hrotmi sú vyrobené z hypoalargénneho materiálu. Súčasťou prístroja je nástavec na pohodlnú úpravu chĺpkov aj na chrbte. Po nabití akumulátora ho môžete používať až 50 minút. Na úpravu v rôznych dĺžkach možno využiť jeden z troch nástavcov. Prístroj jednoducho vyčistíte pod tečúcou vodou a môžete ho bezpečne používať aj v sprche.

Pohodlie a ochrana

Vďaka špeciálnemu systému dbajúcemu o pohodlie vašej pokožky prístroj dôkladne a jemne odstráni každý chĺpok bez akéhokoľvek jej podráždenia či poškodenia. Hlava strihača obsahuje hypoalergénnu planžetu so zaoblenými hrotmi, ktorá pokožku dostatočne chráni.

Tri hrebeňové nástavce

Súčasťou balenia sú aj tri výmenné nástavce pre rôzne dĺžky zastrihávania - 3, 5 alebo 7 mm. Pokiaľ chcete dosiahnuť čo najhladšiu pokožku, prístroj môžete použiť aj bez hrebeňových nástavcov. Naopak, pri úprave dlhších chĺpkov sa bez nich nezaobídete.

Starostlivosť o chrbát

Nástavec na chrbát predĺži rukoväť a umožní tak pohodlné a dokonalé holenie.

Vysoký výkon

Vďaka mimoriadne výkonnému akumulátoru NiMH možno prístroj bezdrôtovo používať až 50 minút. Kontrolka vás bude informovať o jeho aktuálnom stave.

Odolný voči vode

Zastrihávač môžete používať nasucho aj pod sprchou – je totiž vodoodolný. Na udržanie prístroja v čistote postačí prúd tečúcej vody.

Bezpečné ovládanie

Ergonomická pogumovaná rukoväť je zárukou jednoduchej a bezpečnej manipulácie. Prístroj vám nevykĺzne z rúk ani pod sprchou.

Rok záruky navyše

Ak prístroj zaregistrujete na stránkach výrobcu do 3 mesiacov od jeho zakúpenia, môžete získať bonus v podobe 1 roka záruky navyše.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Gillette Simply Venus 2 6 ks

Pridať komentár