Sony HDR-PJ410

Sony HDR-PJ410

Pamäťová kamera SONY ponúka maximum flexibility pri vytváraní záberov či videozáznamov. Vybavená je širokouhlým objektívom ZEISS 26,8, ktorý ponúka až 30-násobný optický...

od 329 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 329 € Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 389 € Do obchodu Hej.sk
Tpd.sk 309 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 329 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na kamery a redakčný výber najlepšie kamery

Pamäťová kamera SONY ponúka maximum flexibility pri vytváraní záberov či videozáznamov. Vybavená je širokouhlým objektívom ZEISS 26,8, ktorý ponúka až 30-násobný optický zoom, vďaka čomu sa dostanete bližšie k vašim objektom.

Kamera má zabudovaný aj projektor, ktorý umožňuje premietanie záznamov na vašu stenu. Objektív ZEISS spolu s obrazovým snímačom Exmor R® CMOS a procesorom BIONZ X™ sú ideálnou kombináciou na spracovanie obrazu s ideálnym obrazovým výkonom. Kamera je vybavená aj technológiou Wi-Fi a NFC, vďaka ktorým môžete prenášať vaše súbory do vášho smartfónu či tabletu.


Silná kombinácia pre vynikajúce výsledky
Pamäťová kamera SONY HDR-PJ410B.CEN je vybavená kvalitným širokouhlým objektívom ZEISS 26,8 mm, obrazovým snímačom Exmor R® CMOS a procesorom BIONZ X™, ktorí tvoria ideálnu kombináciu pre spracovanie obrazu s vynikajúcim obrazovým výkonom.

Širokouhlý objektív
Širokouhlý objektív kamery ponúka možnosť 30-násobného optického priblíženia vašich objektov. Vaše fotografie sú snímané v spotrebiteľskom formáte XAVC S, ktorý bol vyvinutý z profesionálneho formátu a umožňuje nasnímanie scén s úžasnými detailmi. Vďaka vysokej bitovej rýchlosti 50 Mb/s môžete pri nahrávaní vo formáte na vašich fotografiách zachytiť viac a s neuveriteľnými detailmi, ktoré nikto neprehliadne.

Obrazový snímač Exmor R® CMOS
O spracovanie obrazu a rýchle prevody údajov sa stará procesor BIONZ X™. Dvojnásobnú citlivosť na svetlo prináša obrazový snímač Exmor R® CMOS, ktorý umožňuje zachytenie jedinečného obrazu aj pri slabom osvetlení.

Videozáznamy s vysokou kvalitou
Všetky videozáznamy môžete snímať so stabilným obrazom a to aj počas chôdze alebo pri priblížení vášho objektu. Stabilizácia obrazu vyvažuje chvenie a to až o 13 x 1 efektívnejšie než bežný režim. Nahrávanie akčných videozáznamov vo vysokom rozlíšení je možné vďaka formátu XAVC S (HD 50Mb/s), ktorý je založený na profesionálnom formáte. S pomocou kamery SONY HDR-PJ410B.CEN môžete jednoducho nasnímať a zdieľať všetky vaše videá s prechodovými efektmi a hudbou.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Xiaomi Yi 4K Action Camera 2

Pridať komentár