DeLonghi ECAM 23.210

DeLonghi ECAM 23.210

Výrobok talianskej značky De´Longhi. Automatický kávovar s tlakom 15 barov. Zamilujete si trysku s prúdom pary na napeňovanie mlieka. Je ideálna na prípravu...

od 479.7 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 441.55 €
488.99 €
Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 473.7 €
778.73 €
Do obchodu Hej.sk
Hej.sk 479.7 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na kávovary a redakčný výber najlepšie kávovary

Výrobok talianskej značky De´Longhi.
Automatický kávovar s tlakom 15 barov.
Zamilujete si trysku s prúdom pary na napeňovanie mlieka. Je ideálna na prípravu bohatej peny, skvelá na cappuccino aj latte.
Kávovar má zabudovaný 13 stupňový, tichý, oceľový mlynček na zrnkovú kávu, zásobnik má kapacitu 150 gramov. Je možné použiť aj pomletú kávu, napríklad bezkofeinovú. Zásobnik udržuje arómu kávy vďaka obvodu potiahnutému tesniacou gumou. Samozrejmosťou je odnímateľná sparovacia jednotka a nádržka na vodu s objemom 1,8 litra.

Objavte funkciu "nahrievanie šálok" a svoju šálku si môžete predhriať tak, aby Vám káva zostala čo najdlhšie teplá a mali ste dokonalý servis ako v kaviarni.
Pre úsporu Vášho času je možnosť prípravy dvoch šálok naraz. Kávovar má nastaviteľný adaptér na výdaj kávy pré šálky až do  142 mm. Elegantná strieborná farba sa hodí do väčšiny kuchýň.
Otočením centrálneho tlačítka zvolíte intenzitu kávy.
Premyslená technika umožňuje individuálne nastavenie malej či veľkej kávy. Tiež si môžete nastaviť jemnosť chuti svojej kávy (silnú alebo extra jemnú).
Termoblok Vám garantuje správnu a stálu teplotu.
Funkcia úspory energie Vám redukuje spotrebu na nulu. Kávovar má automatickú čistiacu a odvápňovaciu funkciu. Pri zapnutí a vypnutí kávovaru sa kávovar sám automaticky prepláchne. Pri potrebe odvápnenia Vás kávovar sám upozorní.
Indikátor hladiny tekutiny na odnímateľnej odkapávacej mriežke upozorní na prípadné nahromadenie tekutiny.
Príkon kávovaru je 1450 W.

Možné dokoupiteľné príslušenstvo:
Odvápňovač De´Longhi
Nový ekologický odvápňovací prostriedok pre ešte účinnejšie odstráňovanie vodného kameňa vo vnútri kávovaru. Je vyrobený z prírodných a vysoko kvalitných surových materiálov, ktoré sú biologicky odbúrateľné a neznečišťujú životné prostredie.

  • Objem: 500 ml - pro 5 cyklov odvápnenia.


Poháre
Ručne fúkane poháre s dvojitými termo stenami z borosilikátového skla. Môžu sa umývať v umývačke. Príjemne sa držia. Udržujú nápoje studené či teplé.

  • 3 druhy: cappuccino, espresso, latte macchiato.


Káva Kimbo De´Longhi
3 druhy v balení 1kg alebo 250g:

  1. Classic (60% Robusta, 40% Arabica)
  2. 100% Arabica,
  3. Prestige (65% Arabica, 35% Robusta)

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu DeLonghi EN 110

Pridať komentár