DeLonghi ESAM 6700 Prima Donna

DeLonghi ESAM 6700 Prima Donna

Výrobok talianskej značky De´Longhi. Automatický kávovar z rady PrimaDonna s tlakom 15 barov. Milujete lahodné cappuccino s krémovou a hustou mliečnou...

od 977.2 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 977.19 €
1076.39 €
Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 1077.9 €
2142.19 €
Do obchodu Hej.sk
Hej.sk 977.2 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na kávovary a redakčný výber najlepšie kávovary

Výrobok talianskej značky De´Longhi.

Automatický kávovar z rady PrimaDonna s tlakom 15 barov.
Milujete lahodné cappuccino s krémovou a hustou mliečnou penou? Doprajte si dokonalý zážitok v pohodlí Vášho domova a predveďte svojim známým domácu kaviareň!
Vďaka nádobke na mlieko si pripravíte mliečnu kávu s lahodnou, krémovou penou, vždy pri perfektnej teplote jednoduchým stlačením jedného tlačítka.
Automatické čistenie vstavané do gombíka na nastavenie množstva peny Vám umožní jednoduché čistenie komponentov nádobky na mlieko a Vy tak môžete celú nádobku po použití pohodlne uložit do chladničky.
Vyskúšajte špeciálnu cappuccino trysku na horúcu vodu a paru. Vďaka tejto tryske si môžete ručne pripraviť vodu na čaj.
Určite si zamilujete My milk, vďaka ktorému si môžete vybrať Váš najobľúbenejší mliečny nápoj (horúce mlieko, flat white, espresso macchiato a My Milk na nastavenie dokonalého nápoja).
Kávovar má zabudovaný 13 stupňový, tichý, oceľový mlynček na zrnkovú kávu, zásobnik má kapacitu 250 gramov. Je možné použiť aj pomletú kávu, napríklad bezkofeinovú. Zásobnik udržuje arómu kávy vďaka obvodu potiahnutému tesniacou gumou.
Objavte funkciu "nahrievanie šálok" a svoju šálku si môžete predhriať tak, aby Vám káva zostala čo najdlhšie teplá a mali ste dokonalý servis ako v kaviarni.
Pre úsporu Vášho času je možnosť prípravy dvoch šálok naraz. Kávovar má nastaviteľný adaptér na výdaj kávy pré šálky až do  142 mm. Elegantný a luxusný nerez sa hodí do každej kuchyne.
Dvojriadkový displej v slovenčine a češtine ( a ďalších 14 svetových jazykoch) Vám umožní jednoduché ovládanie kávovaru. S týmto kávovarom pripravíte akýkoľvek nápoj obyčajným stlačením tlačítka.
Premyslená technika umožňuje individuálne nastavenie malej, strednej či veľkej kávy. Tiež si môžete nastaviť jemnosť chuti svojej kávy (silnú alebo extra jemnú) a teplotu. Možnosť uloženia do pamäti kávovaru Vašu obľúbenú kávu Vám dáva funkcia "Moja káva".

V pameti kávovaru sa automaticky ukládá štatistika vydaných nápojov. V menu si podľa svojich časových možností môžete naprogramovať zapnutie a vypnutie prístroja, čo umožňuje redukovať spotrebu energie na nulu.
Kávovar má automatickú čistiacu a odvápňovaciu funkciu. Pri zapnutí a vypnutí kávovaru sa kávovar sám automaticky prepláchne. Pri potrebe odvápnenia Vás kávovar sám upozorní.
Indikátor hladiny tekutiny na odnímateľnej odkapávacej mriežke upozorní na prípadné nahromadenie tekutiny.
 

Možné dokoupiteľné príslušenstvo:
Odvápňovač De´Longhi
Nový ekologický odvápňovací prostriedok pre ešte účinnejšie odstráňovanie vodného kameňa vo vnútri kávovaru. Je vyrobený z prírodných a vysoko kvalitných surových materiálov, ktoré sú biologicky odbúrateľné a neznečišťujú životné prostredie.

  • Objem: 500 ml - pro 5 cyklov odvápnenia.

Vodný filter De´Longhi
na zmäkčenie vody pre prístroje ECAM, ETAM.

Milk Clean
Milk Clean je špeciálny čistič zbytkov mlieka, vhodný pre automatické a manuálne čistenie peniacích trysiek a automatických systémov penenia. Milk Clean je dezinfekčný a antibakteriálny. Čistí bezpečne a dôkladne, ale je zároveň šetrný k problémovým povrchom. Dá sa tiež použiť na čištenie vonkajších částí prístroja a to na všetky nečistoty rastlinného či živočišného pôvodu.

  • Objem 250ml.

Poháre
Ručne fúkane poháre s dvojitými termo stenami z borosilikátového skla. Môžu sa umývať v umývačke. Príjemne sa držia. Udržujú nápoje studené či teplé.

  • 3 druhy: cappuccino, espresso, latte macchiato.

Káva Kimbo De´Longhi
3 druhy v balení 1kg alebo 250g:

  • Classic (60% Robusta, 40% Arabica)
  • 100% Arabica,
  • Prestige (65% Arabica, 35% Robusta)

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu DeLonghi ECAM 45.760 W

Pridať komentár