Daikin Emura FTXG50LW+RXG50L

Daikin Emura FTXG50LW+RXG50L

ZAKRIVENÝ PREDNÝ PANEL, VEĽKÉ LAMELY AKO HLAVNÝ DIZAJNOVÝ PRVOK A INTELIGENTNÉ FUNKCIE sú slová, ktorými je na trh uvádzaná novinka roku 2014 DAIKIN EMURA II. Emura sa už nedá...

od 2290 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
2290 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na klimatizácie a redakčný výber najlepšie klimatizácie

ZAKRIVENÝ PREDNÝ PANEL, VEĽKÉ LAMELY AKO HLAVNÝ DIZAJNOVÝ PRVOK A INTELIGENTNÉ FUNKCIE sú slová, ktorými je na trh uvádzaná novinka roku 2014 DAIKIN EMURA II. Emura sa už nedá nazvať len klimatizáciou – jej prepracovaný dizajn a inteligentná technológia ju právom dostávajú na „klimatizačný“ piedestál. Dizajnéri opäť ukázali, kam sa až dá ísť pri navrhovaní technológií. Výnimočná povrchová úprava v matnej bielej farbe doplní každý moderný interiér. Emura FTXG50LW+RXG50L s výkonom 5,0 kW je určená pre miestnosti s rozlohou od 46 m2.

Chladiaci výkon klimatizácie: 5.00 kW

Vykurovací výkon klimatizácie: 6.00 kW

Daikin Emura

Už druhá generácia modelov Emura navrhnutá v Európe

Vyrába sa v krištáľovo bielej alebo antracitovo striebornej farbe

Spojenie špičkových technológii s elegantným dizajnom

Vďaka čisteniu vzduchu odstráni až 97% alergénov, preto dýchate iba zdravý čistý vzduch

Najvyššia energetická účinnosť A+++ dosiahnutá vďaka použitiu pokročilých technológií na úsporu energie 3D prúdenie – pre zabezpečenie rovnomernej teploty v celej miestnosti natáča Emura vzduchové lamely striedavo do strán a takisto hore a dole, a tým zabezpečí,  aby vzduch cirkuloval rovnomerne po celej miestnosti - do kútov a vzdialenejších priestorov

Inteligenté oko – sleduje pohyb osôb po miestnosti a smeruje prúd studeného vzduchu mimo ľudí. Ak nie je v miestnosti pohyb, po 20 minútach sa aktivuje úsporný režim.

Nespôsobuje prievan - v režime chladenia sú lamely v horizontálnej polohe, aby nefúkali studený vzduch na telo a v režime vykurovania je lamela otočená zvislo nadol, aby teplý vzduch prúdil k nohám

Veľmi tichá jednotka

Wi-Fi adaptér zadarmo. Umožní Vám ovládať vašu jednotku odkiaľkoľvek z vášho mobilu alebo tabletu.

Vlastnosti

Chladiaci výkon klimatizácie: 5,0 kW

Vykurovací výkon klimatizácie: 6,0 kW

Hladina akustického výkonu klimatizácie: 32 - 46 dB

Prevádzkový rozsah - chladenie: -10/+46 °C

Prevádzkový rozsah - vykurovanie: -15/+20 °C

Ročná spotreba energie klimatizácie: 251 kWh

Trieda energetickej účinnosti:

A++

Rozmery vnútornej klimatizácie: 303x998x212 (VxŠxH) mm

Rozmery vonkajšej klimatizácie: 735x825x300 (VxŠxH) mm

Rozloha miestnosti: > 46 m²

Výhody

Viaczónové Inteligentné oko:

Jednotky vybavené viaczónovým Inteligentným okom poskytujú možnosť presmerovať výfuk vzduchu z jednotky mimo zónu s pobytom osôb. Predchádza sa tým zníženiu komfortu, ktorý môže byť spôsobený priamym fúkaním chladného vzduchu na osoby. Samozrejme je dostupná aj funkcia energeticky úsporného režimu v prípade, že sa v ani jednej zóne nezdržujú osoby dlhšie ako 20 minút.

Ekonomický režim:

Ekonomický režim umožňuje obmedziť maximálnu spotrebu energie klimatizačnej jednotky v prípade ak máte problém s ističom, ktorý často vypne ak zapnete ďalšie spotrebiče (napr. vysávač, mikrovlnnú rúru, atď.) alebo aj keď chcete len obmedziť spotrebu energie. Stále to však máte pod kontrolou a ak budete potrebovať znovu maximálny chladiaci alebo vykurovací výkon, môžete režim kedykoľvek vypnúť!

Režim komfortného prúdenia:

Režim komfortného prúdenia vzduchu automaticky nastaví smer výfuku vzduchu tak, aby sa dosiahla čo najkomfortnejšia teplota vzduchu v miestnosti, a vzduch pri tom nebol vyfukovaný priamo na osoby. 3-D prúdenie vzduchu:

Jednotky so zabudovaným 3-D prúdením vzduchu majú možnosť presmerovať výfuk vzduchu nielen hore alebo dole ale aj doprava a doľava a to podľa požiadavky užívateľa alebo automaticky. Týmto sa dosiahne perfektná distribúcia vzduchu alebo Vám poskytne možnosť priameho nasmerovania výfuku vzduchu.

Režim zvýšeného výkonu:

Režim zvýšeného výkonu umožňuje dosiahnuť maximálny výkon jednotky jednoduchým stlačením tlačidla, pričom sa nemusíte obávať o Váš účet za elektrickú energiu ani v prípade ak by ste ho zabudli vypnúť. Tento režim Vám umožní vychladenie alebo vykúrenie miestnosti v čo najkratšom možnom čase a po 20 minútach sa jednotka automaticky prepne do normálneho režimu, čím predíde plytvaniu energiou.

Tichá prevádzka vnútornej jednotky:

Jednotky s týmto režimom sú schopné dosiahnuť výnimočne nízku hlučnosť (19 dBA) - porovnateľnú s pohybom lístia vo vánku. Táto funkcia je vhodná pre jednotky inštalované v spálni, pretože umožňuje nerušený spánok aj keď je jednotka zapnutá.

Tichá prevádzka vonkajšej jednotky:

V niektorých prípadoch môžete mať obavy, aby ste v nočných hodinách nerušili hlukom svojich susedov - hlavne v husto zastavaných oblastiach alebo v radových domoch. Všetci máme predsa radi pri spánku ticho. Režim tichej prevádzky vonkajšej jednotky obmedzuje jej hlučnosť vonku, takže môžete nechať jednotku bežať aj v noci s pocitom, že nikoho nerušíte.

Týždňový časovač:

Týždenný časovač umožňuje naprogramovať týždennú prevádzku jednotky, takže nemusíte jednotku zapínať a vypínať manuálne. Pre každý deň v týždni môžu byť naprogramované až 4 kroky. Jednotky bez týždenného časovača majú 24-hodinový časovač umožňujúci nastaviť jeden čas denne kedy sa jednotka zapne a jeden čas kedy sa vypne.

Možnosť On-line ovládania:

Jednotky s možnosťou On-line ovládania je možné ovládať z ktoréhokoľvek miesta a v ľubovoľnom čase a to jednoducho z vášho smartfónu alebo z tabletu. Toto ovládanie nevyžaduje kúpu žiadneho zvláštneho príslušenstva, dostupná musí byť len lokálna sieť na pripojenie jednotky. Naviac pre jednoduchú a ľahko ovládateľnú reguláciu priamo z vášho mobilu má väčšina jednotiek dostupné príslušenstvo pre pripojenie do sof stikovanej domácej siete alebo centrálneho riadenia budovy použitím protokolov Modbus alebo KNX prípadne napojenie na Daikin centrálny ovládač. Pripojenie cez BACNet alebo LON je cez Daikin DIII-Net tiež možné.

Titánový apatitový fotokatalytický vzduchový filter:

Čistí vzduch pomocou zdraviu nezávadných chemických reakcií: najprv, vrstva hydroxyapatitu vo f ltri absorbuje baktérie, vírusy, amoniak, oxid dusíku a iné škodlivé látky. Potom, oxid titaničitý, aktivovaný pôsobením denného svetla, generuje hydroxylové radikály, ktoré rozpustí absorbované látky na neškodné substancie- vodu a oxid uhličitý. Úplne nepozorovateľne, až na čerstvý a čistý vzduch vo vnútri miestnosti.

Multi-Split aplikácie:

Táto vnútorná jednotka môže byť pripojená k Multi Split vonkajšej jednotke, ktorá umožňuje klimatizovanie niekoľkých nezávislých miestností pomocou jednej vonkajšej jednotky, čo prináša jednoduchšiu montáž a vyžaduje vonku menej miesta. Na Multi Split vonkajšie jednotky je možné pripojiť od 2 do 5 vnútorných jednotiek a na Super-Multi-Plus systém až do 9 vnútorných jednotiek.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Daikin Eco Comfort FTXB50C

Pridať komentár