Tristar AT-5450

Tristar AT-5450

OCHLADZOVAČ VZDUCHU Máte radi leto, ale potrebujete sa občas pred horúcim letným dňom schovať? Riešením pre vás môže byť mobilný ochladzovač vzduchu Tristar AT5450, ktorý sa...

od 95.25 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
95.25 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na klimatizácie a redakčný výber najlepšie klimatizácie

OCHLADZOVAČ VZDUCHU

Máte radi leto, ale potrebujete sa občas pred horúcim letným dňom schovať? Riešením pre vás môže byť mobilný ochladzovač vzduchu Tristar AT5450, ktorý sa hodí do domácnosti  i kancelárie. Moderný čierno - biely design je doplnený pokročilou technológiou, ktorá ponúka individuálne nastavenie. Na výber je až päť intenzít ochladzovania s osciláciou a možnosťou načasovania až na 8 hodín. Ochladzovač vzduchu mení vzduch na vodnú paru, ktorú následne vpúšťa do miestnosti. Výsledkom je efektívne a úsporné zvlhčenie vzduchu, ktoré prináša príjemné osvieženie počas horúcich letných dní. Ochladzovač je vhodný predovšetkým pre rýchle a nárazové chladenie menších a stredných miestností ( 25 m2 ) a je ideálny všade  tam, kde klasické ventilátory neposkytujú dostatočný  komfort a klimatizácia nie je ekonomicky výhodnou voľbou.

Dialkové ovládánie

Ochladzovač má k dispozícii diaľkové ovládanie , vďaka ktorému môžete prístroj pohodlne ovládať z väčšej vzdialenosti. Súčasťou prístroja je integrovaný zásobník na vodu s kapacitou 4,5 l. Ľahkú manipuláciu zaistí pojazdná kolesá a masívna rukoväť, ktorá kopíruje telo prístroja.

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Počet rýchlostí 3

Časovač Áno

Príkon 70 watt

Frekvencia vstupného striedavého napätia 50 Hz

Časovač (max) 8 hodina

Funkcia zvlhčovania Áno

Kapacita nádoby (voda) 4,5 L

Vhodné pre miestnosti do 25 m2

Farba šedá, biela

Vstupné striedavé napätie 220-240 volt

HMOTNOSŤ A ROZMERY

Šírka balenia 30,5 centimeter

Hĺbka balenia 28,5 centimeter

Výška balenia 73,8 centimeter

Hmotnosť vrátane balenia 7,75 kg

Obsah balenia Diaľkový ovládač  

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Midea/Comfee MSR23-09HRDN1-QE Split Inverter QUICK

Pridať komentár