Gardena 400 C

Gardena 400 C

GARDENA Comfort 400 C ručná vretenová kosačka 4022-20 Princíp GARDENA vretenové kosačky 400 C je jednoduchý: pri tlačení nožový valec a spodný nôž sekajú steblá trávy,...

od 125.99 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

Hej.sk 121.9 €
147.64 €
Do obchodu Hej.sk
Hej.sk 125.99 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na kosačky a redakčný výber najlepšie kosačky

GARDENA Comfort 400 C ručná vretenová kosačka 4022-20

  • Princíp GARDENA vretenové kosačky 400 C je jednoduchý: pri tlačení nožový valec a spodný nôž sekajú steblá trávy, bez toho aby sa pritom dotýkali. Podobne, ako keď sa strihá nožnicami: trávne steblo, ktoré sa dostane k nožu, je dokonale odstrihnuté. Špeciálna výhoda: nožový valec a spodný nôž sa nedotýkajú, preto kosačka pracuje nielen veľmi ticho, ale tiež sa veľmi ľahko tlačí. Kalený nožový valec z kvalitnej ocele s nepriľnavým povlakom a spodný nôž zaručujú čistý a presný rez, čo sa prejavuje excelentne posekaným trávnikom. Veľké kolieska uľahčujú riadenie a umožňujú dobrú trakciu. Vďaka ergonomicky tvarovanému madlu sa kosačka veľmi ľahko nájdu tlačí. Praktické: skladací rám s rýchloupínačmi umožňuje rýchle a jednoduché zloženie kosačky. Požadovanú výšku kosenia je možné veľmi ľahko nastaviť v štyroch polohách na dobre viditeľné stupnici.
  • Šírka záberu: 40 cm
  • Výška kosenia, min-max: 12 - 42 mm
  • Kapacita kosenia: 250 m2 +/- 20%
  • Hmotnosť: 9,4 kg

ilustračné foto

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu AL-KO Comfort 40 E

Pridať komentár