Concept KF1400 kulmofén

Concept KF1400 kulmofén

Kulmosušič Concept KF-1400: Každá žena chce byť krásna a vždy perfektne upravená. Tento výrobok od spoločnosti Concept vám s tým rozhodne pomôže. Vytvorte si s týmto...

od 29 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 25.99 €
29 €
Do obchodu AndreaShop.sk
AndreaShop.sk 29 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na kulmy a kulmofény a redakčný výber najlepšie kulmy a kulmofény

Kulmosušič Concept KF-1400: Každá žena chce byť krásna a vždy perfektne upravená. Tento výrobok od spoločnosti Concept vám s tým rozhodne pomôže. Vytvorte si s týmto pomocníkom vlasmi presne podľa svojich predstáv. Výrobok kombinuje hneď dve pre ženu dôležité veci v jednej: kulmu aj fén. Buďte elegantná so štýlovými účesmi jednoducho a rýchlo. Vlastnosti a špecifikácie Päť ľahko vymeniteľných nástavcov rýchle nahriatie Dva rýchlostné a teplotné stupne Funkcia Cool shock ergonomický tvar 360 ° otočný kábel Tento výrobok sa stane skvelým pomocníkom pri každodennej úprave vašich vlasov. Vďaka bohatému príslušenstvo môžete produkt využívať ako klasickú kulmu, teplovzdušný kefa na vlasy, či fén. Vybrať si môžete z dvoch rýchlostí prúdenia vzduchu a dvoch teplotných stupňov. Iste oceníte aj funkciu Cool shock pre okamžité chladenie čiže rýchle ochladenie vzduchu na zafixovanie účesu. Moderný a hlavne účelný je aj dizajn. Tento kulmofén sa tak stane vašim parťákom pri tvorbe každodenných účesov.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Bravo B 4291 kulmofén

Pridať komentár