ETA 4011 90010 Blendic

ETA 4011 90010 Blendic

STOLNÝ MIXÉR Objavte nové možnosti prípravy lahodných aj zdravých nápojov! So stolným mixérom Eta Blendic Premium jednoducho pripravíte ovocné a zeleninové smoothie, ľadovú...

od 64.5 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 65.59 € Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 64.5 € Do obchodu Hej.sk
Hej.sk 64.5 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na mixéry a redakčný výber najlepšie mixéry

STOLNÝ MIXÉR

Objavte nové možnosti prípravy lahodných aj zdravých nápojov! So stolným mixérom Eta Blendic Premium jednoducho pripravíte ovocné a zeleninové smoothie, ľadovú triešť či mliečne koktaily.

Spoľahlivosť na prvom mieste

Nebojte sa mixéru Eta zveriť aj náročnejšie úlohy! Jeho hlavnou prednosťou je výkon 1 000 wattov a nerezový šesťramenný nôž s vrúbkovaným ostrím, čo zaručuje nekompromisné rozmixovanie nielen ovocnej dužiny, ale aj ľadových kociek. Spotrebič je vybavený protišmykovými nožičkami, ktoré pri práci zaistia jeho maximálnu stabilitu. 3 dobré funkcie

Pretože každý typ nápoja vyžaduje trošku odlišný spôsob mixovania, je spotrebič Eta Blendic Premium vybavený hneď tromi praktickými funkciami. Stlačením tlačidla pulz dosiahnete maximálny výkon, funkcia koktail je zase určená pre prípravu ovocných a zeleninových nápojov. Nemenej užitočná je aj funkcia automatického vypnutia.

Domov aj na cesty

Nešpiňte zbytočne veľa riadu... Lahodný nápoj nemusíte prelievať do pohárov, stačí zaskrutkovať viečko na mixovacej nádobke a ísť. Súčasťou balenia sú hneď 4 prenosné fľaše, dve s objemom 0,7 litra a 2 s objemom 0,5 litra. Všetky sú vyrobené z odolného Tritanu, ktorý neabsorbuje pachy a pohodlne sa zmestia ako do priehradky vo dverách chladničky, tak aj do držiakov v aute. Vďaka svojim veľkostiam a vyhotoveniam ich môžete vziať so sebou kamkoľvek – do práce, do školy aj na výlet.

Balenie obsahuje: mixér 2× 700ml fľašu 2× tesniace veko šesťramenný nerezový nôž s vrúbkovaným ostrím BlendeX

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Kenwood SB 055

Pridať komentár