Sencor SNB 4301RD

Sencor SNB 4301RD

Parametre Sencor SNB 4301RD Popis produktu Vyťažte zo semienok, obilnín, orechov, ovocia a zeleniny to...

od 49.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 49.8 €
59.9 €
Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 49.8 €
77.87 €
Do obchodu Hej.sk
Hej.sk 49.9 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na mixéry a redakčný výber najlepšie mixéry

Parametre Sencor SNB 4301RD

Popis produktu

Vyťažte zo semienok, obilnín, orechov, ovocia a zeleniny to najlepšie. Mixér disponuje šesticou ostrých nožov z nehrdzavejúcej ocele pokrytých vrstvou titánu, ktorá zabráni oxidácii rozmixovaných surovín a pomáha zachovať všetky potrebné vitamíny, enzýmy a výživné látky. Výrobca mal na pamäti aj bezpečnosť. Mixovanie možno spustiť iba vtedy, keď sa mechanizmus nachádza v správnej polohe. Spodná časť prístroja je vyrobená z protišmykového materiálu, vďaka ktorému sa nepohne z miesta. Na mixovanie môžete použiť dva poháre s viečkami s objemom 0,8 a 1 liter. Zdravé smoothies prospejú vášmu zdraviu, napomôžu ku kvalitnému spánku a dodajú vám tú správnu energiu. Okrem koktailov si prístroj poradí aj s prípravou polievok, omáčok alebo dojčenskej stravy.

Rozmixuje všetko, na čo máte chuť

Smoothie Nutri mixér vyťaží zo semienok, obilnín, orechov, ovocia a zeleniny všetky výživné látky a vášmu telu dodá prirodzenú energiu.

Zachováva enzýmy a vitamíny

Mixovanie má na starosti šestica vysokokvalitných odnímateľných nožov z nehrdzavejúcej ocele, ktoré pokrýva vrstva titánu. Vďaka nej sa môžete spoľahnúť na zachovanie vitamínov a enzýmov a eliminovanie oxidácie výživných koktailov.

Bezpečný v každej situácii

Bezpečnostný mechanizmus sa postará o to, aby bol mixér funkčný iba v tej správnej polohe. Protišmyková spodná časť prístroja zasa dohliadne, aby prístroj pri používaní zotrval na svojom mieste.

Dva praktické poháre s viečkom

Súčasťou mixéra sú dva poháre s objemom 0,8 a 1 liter, ktoré možno vložiť aj do umývačky riadu. Materiál Tritan je zárukou odolnosti a ľahkosti pohárov. Nechýbajú ani dve viečka s otvorom na pitie, takže vaše koktaily si môžete bez zbytočného prelievania vziať kamkoľvek so sebou alebo ich jednoducho uskladniť v chladničke. Poháre neobsahujú BPA.

Prospeje vášmu telu aj zdraviu

Smoothies môžu zlepšiť kvalitu spánku, podporiť trávenie a celkové zregenerovanie organizmu po športovej aktivite. Ich pravidelným pitím získate správny prísun vitamínov a vlákniny. Konzumujte to, čo prospieva vášmu telu! Smoothies sú tým pravým riešením.

Zdravé koktaily, polievky, omáčky či dojčenská strava

Prístroj sa neobmedzuje iba na zdravé koktaily, ktoré vášmu telu dodávajú energiu počas celého dňa. Mixér dokáže pripraviť aj polievky, omáčky alebo dojčenskú stravu.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu SENCOR SBL 2500

Pridať komentár