DeLonghi KG 521

DeLonghi KG 521

Iba káva z čerstvo pomletých zŕn vynikne nad ostatnými! Milujete vôňu čerstvo namletej kávy a túžite svoju kuchyňu oživiť štýlovým designovým výrobkom? Potom sa nechajte...

od 249 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 186.49 € Do obchodu AndreaShop.sk
AndreaShop.sk 249 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na mlynčeky na kávu a redakčný výber najlepšie mlynčeky na kávu

Iba káva z čerstvo pomletých zŕn vynikne nad ostatnými!
Milujete vôňu čerstvo namletej kávy a túžite svoju kuchyňu oživiť štýlovým designovým výrobkom? Potom sa nechajte okúzliť novým výrobkom značky DeLonghi, ktorá predstavuje profesionálny mlynček DEDICA KG521M v čierno-striebornej kombinácii. Doprajte si vysokú kvalitu kávy vďaka precíznemu mletiu oceľovými kameňmi a zvoľte si úroveň jemnosti mletia zŕn podľa vlastného priania. Zamilujte sa do precíznej prípravy kvalitnej kávy v pohodlí domova!

Káva jedine z mletých zŕn
Mlynček DeLonghi DEDICA ponúka komfortnú alternatívu prípravy šálky voňavej kávy v najvyššej možnej kvalite. Jedine tá káva, ktorú si doma pripravíte z čerstvo namletých zŕn robusty či arabicciy, bude vynikať intenzívnou arómou a vynikajúcou chuťou. Nový mlynček DeLonghi Vám ponúka záruku profesionálnej prípravy mletia tak, ako ju poznáte z obľúbenej kaviarne či reštaurácie.

Účelový kónicky tvar
Každý milovník dobrej kávy vie, že jej chuť je závislá na mnohých faktoroch. Jednou z hlavných rolí hrá samotné mletie kávových zŕn. V prípade robustného mlynčeka DeLonghi je využitá kónicka konštrukcia, ktorá sa postará o rovnomerné mletie a zachovanie arómy. Zásobník na zrná má kapacitu až 350 gramov a môžete ho jednoducho vytiahnuť a vyčistiť.

Zvoľte si jemnosť mletia
O precízne mletie sa postarajú ploché kamene, ktoré sú vyrobené z nerezovej ocele s dlhou životnosťou a zaisťujú výbornú konzistenciu kávy. S mlynčekom DeLonghi si môžete sami vybrať až z 18 možných nastavení hrúbky. Tento prístroj môže využívať naozaj každý. Uspokojí chuťové bunky na jemnú poludňajšiu kávu, intenzívne espresso až po hrubo namleté french press. Zvoliť si tiež môžete, koľko kávy budete potrebovať. K dispozíci máte voľbu pre 1-14 šálok, čo bude ideálnym riešením vo veľkých rodinách, kanceláriách alebo kaviarňach.

Komfortné ovládanie na displeji
K veľkým prednostiam patrí veľký LCD displej, s ktorým môžete jednoducho riadiť celý proces prípravy kávy. Na paneli si nastavíte požadovanú hrubosť mletia, počet šálok a stupeň intenzity. Mimoriadne pohodlná obsluha vrcholí možnosťou plniť kávu rovno do filtrov jednotlivých rád kávovarov alebo do transparentnej nádoby s kapacitou 170 gramov, ktorá je vybavená hermetickým uzáverom pre uchovanie intenzívnej arómy.

Samotný kávovar vyniká svojim čistým a elegantným prevedením, ktoré sa drží vysokej kvality a funkčnosti. Medzi výhody sa radí jednoduché čistenie vďaka odnímateľnej hornej časti mlynčeka. S jednoduchou údržbou Vám pomôže takiež čistiaca kefka s hustými štetinami.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu GRAEF CM 800

Pridať komentár