Philips 240V5QDSB

Philips 240V5QDSB

LED monitor 24 "Philips 240V5QDSB:LED monitor Philips 243V5LSB zaujme živými farbami na Full HD obrazovke, atraktívne tvarovaným šasi a tiež zníženou spotrebou. Jeho LED...

od 110.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 110.9 € Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 110.9 €
140.2 €
Do obchodu Hej.sk
Hej.sk 110.9 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na monitory a redakčný výber najlepšie monitory

LED monitor 24 "Philips 240V5QDSB:LED monitor Philips 243V5LSB zaujme živými farbami na Full HD obrazovke, atraktívne tvarovaným šasi a tiež zníženou spotrebou. Jeho LED podsvietenie sa rýchlo rozsvieti na plný výkon a navyše neobsahuje žiadnu ortuť, takže je ľahko recyklovateľný. LED diódy umožňujú lepšie ovládanie stmievania a významne prispievajú k dosiahnutiu mimoriadne vysokého kontrastného pomeru. Bude vhodným prostredníkom najmä pre hranie hier a prehrávanie filmov vo vysokom rozlíšení. Samozrejmosťou je typická doba odozvy 5 ms pre ostro vykreslené dynamické scény. LCD sa môže pochváliť funkciou SmartContrast pre luxusne vysoký dynamický kontrastný pomer 10 000 000: 1, ktorý poskytne úplne detailné rozdiely farieb a ich prirodzený vzhled v obrazu. SmartControl Lite dovolí jednoducho doladiť väčšinu parametrov monitoru tak, aby odpovedali vašim požadavkům.Dokonce spĺňa náročné podmienky štandardu Energy Star 6.0 a EPEAT Silver za najnižšiu dopad na životné prostredie. Je teda ekologicky absolútne šetrný a úplne bez ortuti.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu BenQ BL2711U

Pridať komentár