Samsung S24E650

Samsung S24E650

Vynikajúci dojem budia v každom interiéri inovatívne monitory Samsung radu SE650. Ergonomický výškovo nastaviteľný stojan, inovatívne funkcie, obrovský dynamický kontrastný...

od 170 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 209 € Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 170 €
299.57 €
Do obchodu Hej.sk
Tpd.sk 176.99 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 170 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na monitory a redakčný výber najlepšie monitory

Vynikajúci dojem budia v každom interiéri inovatívne monitory Samsung radu SE650. Ergonomický výškovo nastaviteľný stojan, inovatívne funkcie, obrovský dynamický kontrastný pomer a širšie uhly pohľadu vďaka funkciám FlickerFree, MagicBright, Magic Upscale a ďalším, uspokoja vaše každodenné nároky na kvalitný monitor.

Báječné farby, maximálny vizuálny zážitky
Monitor dosahuje báječné podanie farieb, prispôsobivý jas a široké pozorovacie uhly 178°, zaistí tak perfektné predstavenie. Technológia FlickerFree zabezpečí, že monitor nevydáva nepríjemné blikanie a tým chráni Váš zrak pri dlhodobom sledovaní obrazu. Vďaka riadeniu uhla pohľadu si na monitore doprajete maximálny vizuálny zážitok s báječnou ostrosťou obrazu bez ohľadu na to, z akého uhla sa pozeráte. Monitor tiež disponuje Mega Dynamic Contrast, ktorý zabezpečuje, že čierna je absolútne tmavá, biela dokonale čistá a farby maximálne jasné. Filmy a všetok obsah si môžete tiež vychutnať so zvukom, vďaka dvom vstavaným reproduktorom.

Minimalizácia nákladov pri zachovaní pestrých farieb
Vďaka novej funkcii DPMS 0,1 W môžete už teraz minimalizovať prevádzkové náklady. Funkcia zaistí, že tento monitor spotrebuje maximálne 0,1 W v pohotovostnom režime. Veľmi nízka spotreba prispeje k úspore Vašej peňaženky, ale aj životnému prostrediu.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Samsung S24E650

Pridať komentár