Samsung S24F350FHU

Samsung S24F350FHU

Parametre Samsung S24F350FHU Popis produktu Tento neuveriteľne štíhly a elegantný monitor vás neočarí len...

od 131.7 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 129 € Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 125.5 €
155.78 €
Do obchodu Hej.sk
Tpd.sk 126.95 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 131.7 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na monitory a redakčný výber najlepšie monitory

Parametre Samsung S24F350FHU

Popis produktu

Tento neuveriteľne štíhly a elegantný monitor vás neočarí len svojim vzhľadom, ale aj schopnosťami. Dokonalé technológie sa postarajú o hranie hier v tých najjasnejších farbách, sprostredkujú široké pozorovacie uhly a zároveň šetria váš zrak. Monitor má navyše nízku spotrebu energie a je tak ohľaduplný voči životnému prostrediu.

Štíhle a moderné prevedenie

Predstavte si monitor štíhly ako guľôčkové pero, so vzorovaným zadným panelom a decentným kruhovým stojanom. Elegantný model S24F350FHU sa stane ozdobou vašej domácnosti.

Dokonalý zážitok z hier

Technológia AMD FreeSync minimalizuje prerušovanie obrazu a zabezpečuje plynulý priebeh hry. Herný režim monitora sa zasa postará o optimalizáciu farieb a nastavenie dokonalého kontrastu. Hranie hier sa stane nezabudnuteľným zážitkom.

Pohodlie pre váš zrak

Režim na šetrenie vášho zraku sa postará o to, aby sa vaše oči pri sledovaní obsahu na monitore neunavily. Vďaka inteligentnému tlmeniu vyžarovania modrého svetla a technológii Flicker Free, eliminujúcej blikanie obrazovky, sa budete pri sledovaní cítiť príjemne.

Široké pozorovacie uhly

Vďaka až 178° širokým uhlom pohľadu si vychutnáte dokonalé sledovanie z akéhokoľvek kúta miestnosti.

Myslite ekologicky

Myslite na životné prostredie rovnako, ako tento monitor, ktorý dokáže automaticky tlmiť jas a tým zároveň znižovať spotrebu energie.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Asus VE247H

Pridať komentár