Samsung T24E390EW

Samsung T24E390EW

Teraz môžete s jediným zariadením sledovať ako obraz pripojením k počítaču, tak televízor s TV tunerom. Tento monitor v sebe skrýva obe možnosti, môžete teda pracovať, alebo...

od 192.56 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
192.56 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na monitory a redakčný výber najlepšie monitory

Teraz môžete s jediným zariadením sledovať ako obraz pripojením k počítaču, tak televízor s TV tunerom. Tento monitor v sebe skrýva obe možnosti, môžete teda pracovať, alebo sa baviť. Monitor umožňuje rýchle prepínanie medzi počítačom a televízorom, keď si teda chcete dať chvíľku pauzu od práce, môžete sa pozrieť na Váš obľúbený seriál. Monitor Vám dokonca umožňuje sledovať obľúbený program v televízii a zároveň pracovať, vďaka rozdelenie obrazu na displeji.
 
Monitor zvládne spracovávať viac úloh naraz, môžete tak sledovať obraz v obraze PIP +. Súčasne tiež môžete zobraziť obraz z druhého obsahu, ako je napríklad počítač, a nastaviť si veľkosť pokrytie obrazovky až na 25%. Monitor tiež disponuje funkciou ConnectShare, ktorá Vám umožní sledovať napríklad filmy z externých pevných a USB diskov, bez toho aby ste museli zapínať počítač. Vďaka dvom portom HDMI potom s monitorom prepojíte rôzne zariadenia. Tento model má tiež možnosť pripojenia mobilných zariadení pomocou MHL.
 
Samsung pre fanúšikov vytvoril špeciálny športový režim, ktorý Vám umožňuje sledovať športové stretnutie v neskutočnej kvalite. Vylepšená kvalita obrazu zabezpečí, že uvidíte každý detail hry a vďaka rozdelenie obrazovky až na 9 častí a možnosťou priblíženia daného výrezu si zápasy maximálne vychutnáte. O perfektné zvukové podanie sa potom postarajú dva 5W reproduktory.
 
Monitor je vybavený LED podsvietením, čím dosahuje vyšší dynamického kontrastu a nulového úniku svetla. Súčasne technológia šetrí životné prostredie, pretože má priaznivý vplyv na spotrebu elektrickej energie a životnosť.
 
Montážny systém monitora bol navrhnutý pre čo najlepšie pohodlie pri sledovaní. Môžete ho prirobiť vďaka montáži VESA k odnímateľnému držiaku a ten použiť aj na primontovanie na stenu. Jednoduchšie to už nejde.
 

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu BenQ GW2270H

Pridať komentár