Beko RFNE 270E23W

Beko RFNE 270E23W

Mraznička skriňová BEKO RFNE 270 E23W Skriňová mraznička BEKO RFNE 270 E23W zaradená v energetickej triede A+, pričom jej ročná energetická spotreba je 282kWh. Mraznička...

od 458.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 459 € Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 458.9 €
583.95 €
Do obchodu Hej.sk
Tpd.sk 459 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 458.9 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na mrazničky a redakčný výber najlepšie mrazničky

Mraznička skriňová BEKO RFNE 270 E23W

Skriňová mraznička BEKO RFNE 270 E23W zaradená v energetickej triede A+, pričom jej ročná energetická spotreba je 282kWh. Mraznička disponuje celkovým objemom 214 litrov. Technológia NoFrost zabraňuje tvorbe ľadu, takže mrazničku netreba odmrazovať. Dizajn mrazničky je v bielom prevedení s nerezovým madlom.  

Vnútorný priestor

Vnútorný priestor mrazničky má čistý objem 214 l. Disponuje 6 zásuvkami.  Zásuvky na mrazenie potravín sú transparentné.

Kvalitný mraziaci výkon

Doprajte svojim potravinám kvalitnú mrazničku, ktorá zachová ich kvalitu a trvácnosť. Skriňová mraznička disponuje prekvapivým mraziacim výkonom. Za 24 hodín dokáže dokonale zamraziť až 16 kg potravín. Okrem toho je veľmi odolná voči výpadku elektrického prúdu. V takom prípade vydrží zachovať nízku teplotu a to po dobu 18 hodín. To zaručí, že Vaše potraviny budú v bezpečí pred pokazením a naďalej si zachovajú svoju kvalitu a čerstvosť.

Antibakteriálne tesnenie

Výhodou, ktorú zaručene oceníte je antibakteriálne upravené tesnenie. Špeciálna vrstva tesnenia tak bráni vzniku baktérií a zároveň chráni tesnenie pred jeho zvlnením a teda nedostatočnému tesneniu dverí.

Technológia NoFrost

Už nikdy viac sa nemusíte zaoberať ručným odmrazovaním. Vďaka technológii NoFrost sa v mrazničke nevytvára ľad ani námraza, čo sa tiež podpisuje na nižšej energetickej spotrebe, ale tiež je zaručená dlhšia životnosť chladiaceho systému a úspora prevádzkových nákladov. Technológia NoFrost sa tiež stará o správnu teplotu pre skladovanie potravín.

Vzhľad mrazničky

Mraznička BEKO je v klasickom bielom prevedení. Aj jej rozmery, výška x šírka x hĺbka, 151,8cm x 59,5cm x 60cm, zabezpečujú dostatočný priestor pre uskladnenie potravín. Pre pohodlné otváranie je na dvierkach umiestnené výrazné madlo. Na dvierkach je tiež umiestnený elektronický displej pre možnosť presného nastavenia teploty.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu CANDY CCOUN 5164WH

Pridať komentár