Apple MacBook Air MMGF2SL/A

Apple MacBook Air MMGF2SL/A

Parametre Apple MacBook Air MMGF2SL/A Popis produktu Výnimočný MacBook Air poteší kompaktnými rozmermi,...

od 894.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
894.9 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na notebooky a redakčný výber najlepšie notebooky

Parametre Apple MacBook Air MMGF2SL/A

Popis produktu

Výnimočný MacBook Air poteší kompaktnými rozmermi, nízkou hmotnosťou a bohatou výbavou. Tento silák vás prekvapí svojim výkonom aj výdržou, vďaka ktorým sa s ním budete zabávať celé hodiny. Sledovanie filmov, prácu či surfovanie po internete si môžete dopriať kdekoľvek a kedykoľvek. Vďaka rýchlemu pripojeniu a pružnému dátovému úložisku všetko zvládnete bez zdržania, s ľahkosťou a úsmevom. MacBook Air sa stane vašim nenahraditeľným spoločníkom.

Prekypuje energiou

Pracujte s plným nasadením a nechajte sa prekvapiť, koľko toho MacBook Air vydrží. Na jedno nabitie s vami udrží krok až 12 hodín. Za zmienku stojí aj 30 dní výdrže v pohotovostnom režime. Aj po niekoľkých dňoch či týždňoch tak budete môcť pokračovať tam, kde ste skončili.

Premyslený do najmenších detailov

Tento prístroj ukrýva dych vyrážajúci výkon aj napriek hrúbke len 1,7 cm a váhe o čosi viac než kilogram. Pri maximálnej rýchlosti a nízkej spotrebe energie zvládne naozaj všetko – od prezerania webových stránok až po úpravu fotografií.

Rýchlejšie pripojenie

S technológiou 802.11ac je Wi-Fi pripojenie v porovnaní s predchádzajúcou generáciou až trikrát rýchlejšie. Väčší dosah tejto technológie pre vás znamená väčšiu slobodu pri vašej práci.

Pružné flashové úložisko

Toto zariadenie vás presvedčí to tom, že pokrok je skrátka nezastaviteľný. Flashové úložisko MacBooku Air je v porovnaní s tradičným pevným diskom klasických notebookov až deväťkrát rýchlejšie. V kombinácii s procesorom Intel Core piatej generácie sa tak môžete tešiť na naozaj bleskový chod prístroja a jeho rýchle prebudenie.

Najvyspelejší operačný systém

Operačný systém Mac OS X je jednoduchý a zaujme aj jeho vizuálna podoba. Z MacBooku Air vyťaží naozaj maximum.

Aktualizované aplikácie

V MacBooku Air nájdete zaktualizovanú kolekciu výkonných aplikácií prispôsobených designu OS X Yosemite. Každý deň si môžete vybrať spomedzi iPhoto, iMovie, Pages, Numbers, Keynote a mnoho ďalších.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Asus F550VX-DM604T

Pridať komentár