Lenovo IdeaPad 100 80R9009UCK

Lenovo IdeaPad 100 80R9009UCK

Notebooky Lenovo IdeaPad radu 100 sú cenovo dostupné, ale napriek tomu štýlové a pre väčšinu aplikácií i dostatočne výkonné. Medzi ich ďalšie prednosti potom patria solídna...

od 233.6 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 249 € Do obchodu AndreaShop.sk
Tpd.sk 249 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 233.6 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na notebooky a redakčný výber najlepšie notebooky

Notebooky Lenovo IdeaPad radu 100 sú cenovo dostupné, ale napriek tomu štýlové a pre väčšinu aplikácií i dostatočne výkonné. Medzi ich ďalšie prednosti potom patria solídna výdrž pri práci na batériové napájanie spolu s vysokou spoľahlivosťou. Vyznačujú sa vyváženým výkonom a nechýbajú ani všetky dôležité rozhrania pre každodenný mobilný život. Jednoduchosť ovládania známa z vyšších radov notebookov spoločnosti Lenovo nechýba ani u tohto radu.

 

Atraktívna cena kombinovaná so skvelým vzhľadom
Unikátny športový štýl a prepracované detaily, to a oveľa viac sa skrýva za atraktívnou cenou notebookov Lenovo radu IdeaPad 100. Tenké prevedenie v kombinácii s príjemnou hmotnosťou priamo nabádajú využívať notebook na cestách. Nechýba tradičná ergonomická klávesnica znižujúca počet preklepov. Ak hľadáte cenovo dostupný notebook s dostatočným výkonom pre bežné aplikácie, je IdeaPad 100 zaujímavou voľbou.

 

Radosť z obrazu
Použitý je moderný HD širokouhlý displej s kvalitným LED podsvietením. Displej je tak ľahší a spotrebúva menej energie ako tradičné LCD displeje. Rovnomerné podsvietenie v kombinácii s HD rozlíšením a pomerom strán 16:9 zaisťujú maximálny zážitok nielen pri sledovaní filmov, ale aj v prípade úpravy fotografií alebo pri hraní počítačových hier.

 

Praktický vo všetkých smeroch
Praktický touchpad v kombinácii s ergonomickou klávesnicou vám poskytuje nevídané pohodlie pri dlhotrvajúcej práci na počítači. Nechýba technológia bezdrôtového pripojenia WiFi a Bluetooth ani multimediálne rozhranie HDMI pre pripojenie externého displeja. Vďaka vstavanej webovej kamere s mikrofónmi môžete pohodlne komunikovať s rodinou, kolegami, klientmi i priateľmi.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Apple MacBook Air MMGF2SL/A

Pridať komentár