G21 Chamber

G21 Chamber

Odšťavovač G21 Chamber Horizontal je multifunkčný prístroj určený pre výrobu ovocných štiav, ktoré sú bohaté na vitamíny a dodávajú nášmu telu všetky potrebné živiny. Pri...

od 207.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 226.9 € Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 226.9 € Do obchodu Hej.sk
Hej.sk 207.9 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na odšťavovače a redakčný výber najlepšie odšťavovače

Odšťavovač G21 Chamber Horizontal je multifunkčný prístroj určený pre výrobu ovocných štiav, ktoré sú bohaté na vitamíny a dodávajú nášmu telu všetky potrebné živiny. Pri príprave ovocných štiav doma máte kontrolu nad tým, čo šťava obsahuje. Rôzne druhy zeleniny a ovocia obsahujú rozdielne množstvo tekutiny, je preto nevyhnutné pre prípravu ovocných štiav vyberať vždy čerstvé a zrelé suroviny, v ktorých je vysoký obsah tekutiny.

Juicer G21 Chamber je vybavený unikátnym systémom Optimal Seal, ktorý zaisťuje tú najlepšiu možnú výťažnosť z mäkkých i tvrdých surovín. Špeciálnou páčkou rozlíšite, či odšťavujete tvrdé alebo mäkké suroviny a odšťavovač si nastaví optimálny prítlak odšťavovacej závitovky a tým zaistí najvyššiu možnú výťažnosť. Unikátny systém Optimal Seal tiež vďaka optimálnemu prítlaku prístroja menej opotrebováva a predlžuje sa tak jeho životnosť.

Hlavný rozdiel oproti odšťavovaču G21 Perfect Juicer je ten, že horizontálny odšťavovač G21 Chamber vyrába úplne dokonale čistú šťavu bez dužiny. G21 Chamber tiež vďaka svojej konštrukcii lepšie spracováva tvrdú koreňovú zeleninu a je teda jasnou voľbou, ak budete odšťavovať väčšie množstvo tvrdých koreňových surovín.

Odšťavovač je vhodný nielen pre vitariánov a RAW food fanúšikov, ale aj pre každého, kto chce žiť zdravým životným štýlom. Juicer je vyrobený z materiálov, ktoré neobsahujú BPA.

Prístroj je veľmi jednoduchý na údržbu a čistenie.

Odšťavovač je vhodný na: listovú zeleninu, koreňovú zeleninu, drobné plody, jablká, banány, ríbezle, egreše, bylinky.

Špecifikácia

  • Výkon: 150 W
  • Otáčky: 75 ot. / min
  • Priemer vstupného otvoru na ovocie: 45 mm

Šnekový odšťavovač s horizontálnym uložením

Rozmer (š x v x h): 370mm x 340mm x 180 mm

Bez obsahu BPA látok

  • Hmotnosť: 3,5kg
  • Farba: oranžová

Návod

Stiahnite si návod k prístroju Juicer G21 Chamber v slovenskom jazyku.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Sana Juicer EUJ 707

Pridať komentár