SCARLETT SC-JE50S13

SCARLETT SC-JE50S13

Odšťavovač Scarlett SC-JE50S13: Výkonný odšťavovač značky Scarlett vám umožní pripravovať chutnú a zdravú šťavu pre celú rodinu. Prístroj nadchne nielen kvalitným spracovaním,...

od 26.5 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 33.04 € Do obchodu AndreaShop.sk
AndreaShop.sk 26.5 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na odšťavovače a redakčný výber najlepšie odšťavovače

Odšťavovač Scarlett SC-JE50S13: Výkonný odšťavovač značky Scarlett vám umožní pripravovať chutnú a zdravú šťavu pre celú rodinu. Prístroj nadchne nielen kvalitným spracovaním, ale aj veľmi príjemnou cenou. Plniť ho môžete celými kúskami ovocia či zeleniny, obzvlášť vhodný je odšťavovanie celých kusov jabĺk a poradí si aj s tvrdými plody. Vďaka možnosti voľby z dvoch rýchlostí sa potom odšťavovač prispôsobí vašim aktuálnym potrebám a preferenciám . Nádoba na šťavu ponúka objem 550 ml, nádoba na dužinu potom bohatých 1500 ml. kľúčové vlastnosti Vhodné na celé kúsky ovocia a zeleniny automatické zablokovanie Sieťový filter z nerez ocele Spracuje tvrdé aj mäkké produkty bezpečnostný systém Vypúšťacie hrdlo sa zablokovaniu podávaním šťavy priesvitné okienko Moderné a bezpečný Pre čo najbezpečnejšie použitie v domácnostiach disponuje tento odšťavovač zabudovaným bezpečnostným systémom, funkciou automatického zablokovanie a protišmykovými nožičkami. Ovládanie spotrebiča je veľmi jednoduché a intuitívne, rovnako tak aj jeho údržba. V neposlednom rade oceníte, že jeho konštrukcia vyniká moderným dizajnom, vďaka ktorému skvele zapadne do každej kuchyne.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Bosch MES 3500

Pridať komentár