Zelmer ZSC1200X

Zelmer ZSC1200X

Parný hrniec je čím ďalej tým viac rozšíreným kuchynským pomocníkom. Hlavne pre tých, ktorí sa zaujímajú o zdravú výživu, resp. je pre nich dôležitá ich štíhla línia, ale...

od 45.14 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
45.14 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na parné hrnce a redakčný výber najlepšie parné hrnce

Parný hrniec je čím ďalej tým viac rozšíreným kuchynským pomocníkom. Hlavne pre tých, ktorí sa zaujímajú o zdravú výživu, resp. je pre nich dôležitá ich štíhla línia, ale nájdeme ho už aj vo vybavení mnohých kuchýň. Každý chce byť zdravý! Preto vám aj my ponúkame parný hrniec ZELMER ZSC1200X. Tento vám navyše ponúkne aj aromatizér na bylinky, s ktorým dodáte svojim jedlám skvelú arómu byliniek a korení. Parný hrniec je vybavený 5 nádobami. Parný hrniec Zelmer ZSC1200X vám ponúkne aj možnosť nastavenia optimálneho času napríklad na prípravu rýb, zeleniny a ryže. Najväčším problémom pri varení, ako vám potvrdí množstvo domácich kuchárov, je umývanie. Tento parný hrniec má umývanie vyriešené veľmi prakticky. Jednotlivé časti je možné jednoducho umyť v umývačke.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Zelmer 37Z011

Pridať komentár