Bosch WAT24360BY

Bosch WAT24360BY

Parametre Bosch WAT24360BY Popis produktu Štíhla moderná pračka s výborným výkonom. Bubon je navrhnutý...

od 439 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

Hej.sk 439 €
595.64 €
Do obchodu Hej.sk
Tpd.sk 439 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 439 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na práčky a redakčný výber najlepšie práčky

Parametre Bosch WAT24360BY

Popis produktu

Štíhla moderná pračka s výborným výkonom. Bubon je navrhnutý tak, aby sa bielizeň vyprala s citom a zároveň dôkladne. Systém VarioPerfect dopĺňa programy o úsporu času alebo energie. Technológia ActiveWater Plus vyhodnotí typ tkaniny a celkový objem bielizne a adekvátne k tomu vždy zvolí to správne množstvo vody.

Kompaktná ale výkonná

Tento model v sebe spája moderný štíhly vzhľad a výborný výkon. Pračka je široká 60 cm a jej hĺbka predstavuje 59 cm.

Citlivý bubon VarioSoft

Jedinečná štruktúra a pohyby bubna VarioSoft zabezpečujú citlivé a dôkladné pranie. Pračka sa o vašu bielizeň naozaj dobre postará.

Systémové programy VarioPerfect

S veľkým výberom pracích programov systému VarioPerfect dosiahnete výborné výsledky pri akomkoľvek druhu tkaniny a množstve bielizne. Väčšinu programov možno nastaviť tak, aby prebehli rýchlo alebo úsporne. Funkcia úspory EcoPerfect zníži spotrebu energie až o 50 % a rýchla funkcia SpeedPerfect zasa bielizeň vyperie až o 65 % rýchlejšie.

Technológia ActiveWater Plus

So stanovením presného množstva vody potrebnej na pranie pomôže technológia ActiveWater Plus. Podľa typu tkaniny a objemu bielizne určí, koľko vody bude potrebovať – a to bez zbytočného plytvania. Plynulý a optimálny prítok vody spôsobí rýchlejšie a rovnomernejšie nasiaknutie bielizne a tým aj jemné a citlivé pranie pri každom cykle.

Pridávanie či odoberanie bielizne počas prania

S funkciou Reload budete môcť pranie zastaviť a odobrať či pridať ďalšiu bielizeň. Po opätovnom spustení bude pračka nerušene pokračovať v nastavenom pracom cykle. Už sa tak nebudete musieť trápiť kvôli kúskom, ktoré ste zabudli pridať do pračky.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Beko WMB 51032 CS PT

Pridať komentár