Bosch WVH30542EU

Bosch WVH30542EU

Parametre Bosch WVH30542EU Popis produktu Kombinácia pračky a sušičky s mimoriadne výkonným motorom a...

od 738 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

Hej.sk 759 €
1168.29 €
Do obchodu Hej.sk
Tpd.sk 759 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 738 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na práčky a redakčný výber najlepšie práčky

Parametre Bosch WVH30542EU

Popis produktu

Kombinácia pračky a sušičky s mimoriadne výkonným motorom a dlhou životnosťou. Sušička vysuší bielizeň pomocou vzduchu, čím výrazne znižuje celkovú spotrebu vody. Program Refresher narovnáva pokrčené oblečenie a znovu obnovuje sviežosť bielizne bez nutnosti prania. Bubon práčky oplýva patentovou štruktúrou, vďaka ktorej sa perie bielizeň rovnomerne, rýchlo a šetrne. Pomocou troch senzorických komponentov sa automaticky a hospodárne riadi spotreba vody a celý systém bubna. Poradí si hneď so 16 rôznymi škvrnami a v priebehu pracieho cyklu možno práčku pozastaviť. Záruka na celú dobu životnosti spotrebiča podtrhuje jeho skutočnú kvalitu.

O 30% výkonnejší

Zariadenie sa vyznačuje vysokou energetickou účinnosťou, rýchlosťou a veľmi nízkou spotrebou energie. Vo vnútri sa nachádza motor EcoSilenceDrive, ktorý je nielen mimoriadne výkonný a efektívny – dokonca o 30% viac, ako je kvalifikačný limit pre triedu energetickej účinnosti A, ale má aj dlhú životnosť.

Sušenie pomocou vzduchu

Tradičné sušičky spotrebujú až 38 litrov vody na jedno sušenie. Táto sušička však používa technológiu AirCondensation, ktorá suší bielizeň pomocou vzduchu. Sušičky s technológiou využívajúcou vzduch na sušenie bielizne patria medzi tie, ktoré majú najnižšiu spotrebu vody.

Vždy svieža bielizeň bez nutnosti prania

Program Refresher obnoví sviežosť vašej bielizne behom krátkej chvíle bez toho, aby ste oblečenie museli prať. Odstráni tak nepríjemné pachy od cigaretového dymu alebo kuchynského zápachu. Zároveň vyhladí pokrčené záhyby.

Bubon so šetrnou štruktúrou

Patentovaná štruktúra bubna VarioSoft perie bielizeň šetrnejšie a omnoho rýchlejšie. Celý prací cyklus sa tak stáva efektívnejším. Bubon je tvorený kvapkovitými prelismi a asymetrickými unášačmi a jeho pohyb je presne prispôsobený zvolenému programu. Bielizeň vo vnútri bubna rotuje v stredovej časti bez ohľadu na smer rotácie. Všetky odevy sa preto perú rovnako, ohľaduplne a rýchlo.

Hospodárne riadená spotreba

Technológia ActiveWater Plus využíva 3 senzorické komponenty, ktoré riadia spotrebu vody a celý systém bubna. Technologický systém podľa typu tkaniny a objemu bielizne využije optimálne množstvo vody, aby ste ňou zbytočne neplytvali. Prísun vody je riadený plynulo a optimálne, takže bielizeň vodu nasaje omnoho rýchlejšie a rovnomernejšie, čím je zaručený jemný a šetrný prací cyklus pri každom praní. Táto funkcia efektívne hospodári nielen s vodou, ale aj s vašimi výdavkami.

Odstráni širokú škálu škvŕn

Dokonale uspôsobený systém AntiStain dokáže odstrániť hneď 16 druhov najodolnejších škvŕn od čokolády, trávy, červeného vína a iných. Podľa typu škvŕn pračka automaticky nastaví teplotu, pohyb bubna a dobu plákania ešte pred spustením zvoleného programu.

100% ochrana pred vytopením

Záruka na celú dobu životnosti spotrebiča podtrhuje jeho skutočnú kvalitu. Práčka totiž ponúka 100% ochranu proti poškodeniu vodou. Dvojvrstvovú prívodnú hadicu, bezpečnostný ventil a podlahovú vaňu s plavákovým spínačom systému AquaStop nájdete len pri práčkach od spoločnosti Bosch.

Pridanie alebo odobratie bielizne

Zabudnutý kus bielizne nie je pre túto práčku žiadny problém. S funkciou Reload pridáte alebo odoberiete oblečenie, kedykoľvek budete chcieť. Jednoducho pozastavíte prací cyklus a doplníte alebo odoberiete oblečenie, ktoré potrebujete. Pračka potom pokračuje v praní, akoby ani nebola pozastavená.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Whirlpool TDLR 65220

Pridať komentár