BenQ TH683

BenQ TH683

BenQ TH683 s režimom Futbal je ten pravý projektor typu „všetko v jednom“ na domácu zábavu. TH683 s rozlíšením Full HD 1080P, jasom 3 200 ANSI lúmenov a vysokým kontrastným...

od 639.2 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 705.58 € Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 639.2 €
751.46 €
Do obchodu Hej.sk
Tpd.sk 649.9 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 639.2 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na projektory a redakčný výber najlepšie projektory

BenQ TH683 s režimom Futbal je ten pravý projektor typu „všetko v jednom“ na domácu zábavu. TH683 s rozlíšením Full HD 1080P, jasom 3 200 ANSI lúmenov a vysokým kontrastným pomerom 10 000: 1 ponúka takisto viacnásobné zobrazenie na extrémne jednoduché pripojenie a skvelú kvalitu obrazu bez starostí! HLAVNÉ FUNKCIE - Režim obrazu Futbal - Full HD 1080P - 3 200 ANSI lúmenov - CinemaMaster Audio Enhancer - Kontrastný pomer 10 000: 1 V režime Futbal ožíva každý hráč, každý gól aj každé steblo trávy. BenQ je toho názoru, že pri veľkých športových udalostiach existuje len jeden spôsob, ako si plne vychutnať túto nádhernú hru. Či už ste sa so svojimi priateľmi zišli na dvore pri grilovaní, alebo vo veľmi osvetlenej obývacej izbe pri sledovaní futbalu, obrovský, viac než 100" premietaný Full-HD obraz s úžasným zvukom je neprekonateľný. Preto sme pre TH683 vyvinuli režim Futbal, vďaka ktorému sa budú fanúšikovia cítiť ako na skutočnom štadióne a budú mať pocit, že sú súčasťou akcie. Režim obrazu Futbal Režim obrazu Futbal v TH683 kombinuje presné vyladenie farieb s digitálnym vylepšením obrazu s cieľom dosiahnuť mimoriadne realistické pleťové tóny a sviežu zelenú farbu trávy. Výsledkom je ohromujúci zážitok zo sledovania na veľkom projekčnom plátne, ktorý vám umožní naplno si vychutnať každú sekundu zápasu. Režim Futbal (jas) je pripravený a ďalej optimalizovaný pre dobre osvetlené prostredie. Režim zvuku Futbal V režime zvuku Futbal budete počuť každý komentár hlásateľa, aj keď ste uprostred povzbudzujúceho davu fanúšikov. Skvelý audiovizuálny výkon Zobrazte Full HD obsah ostro v rozlíšení 1080p a užívajte si Blu-ray, videohry a HD vysielanie v perfektnej kvalite s vysokým kontrastom bez znižovania rozlíšenia či kompresie. Vysoký jas Vysoký jas projektora 3 200 lúmenov umožňuje sledovanie obrazu v relatívne jasnom prostredí alebo dokonca v prostredí so zapnutými svetlami. Je ideálny na domácu zábavu, pretože umožňuje sledovať športové zápasy a filmy spoločne s vašou rodinou a užívať si s nimi vzrušujúce okamihy. Vstavaný reproduktor s výkonom 10 W TH683 ponúka počas sledovania filmov vylepšenú podporu zvuku. Pomocou vstavaného reproduktora s výkonom 10 W reprodukuje krištáľovo čistý zvuk. Teraz môžete počúvať filmy pomocou pripojeného externého reproduktora vedľa projektora. Najlepšia svetová technológia SmartEco na ochranu životného prostredia Ako prvý výrobca DLP projektorov, ktorý začlenil do systému projekčnej lampy technológiu ImageCare spoločnosti Philips, učinil BenQ ďalší kvalitatívny skok vyvinutím svojej vlastnej technológie SmartEco na zdokonalenie DLP z hľadiska úspory energie. TH683, navrhnutý s využitím tejto celkom novej technológie, v sebe vďaka inovačným funkciám spája výborný jas, skvelú kvalitu obrazu a optimalizovanú životnosť lampy.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu BenQ MX631ST

Pridať komentár