BenQ W1070

BenQ W1070

Vychutnávajte si projekciu obrazu Full HD 1080p až do veľkosti 200" v pohodlí vašej obývacej izby s projektorom pre domácu zábavu W1070. Budete uchvátení brilantnou...

od 646.99 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
646.99 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na projektory a redakčný výber najlepšie projektory

Vychutnávajte si projekciu obrazu Full HD 1080p až do veľkosti 200" v pohodlí vašej obývacej izby s projektorom pre domácu zábavu W1070. Budete uchvátení brilantnou kvalitou obrazu s kontrastným pomerom 10 000:1 a jasom 2 000 lúmenov. Vstavané reproduktory a ľahké nastavenie ešte umocňujú pozitívne zážitky používateľov.

 

Zobrazujte Full HD obsah ostro v rozlíšení 1080p a vychutnávajte si Blu-ray, videohry a HD vysielanie v perfektnej kvalite s vysokým kontrastom bez prevzorkovania či kompresie.


W1070 je certifikovaný ISF z hľadiska možnosti prispôsobenia akejkoľvek miestnosti, prostredníctvom kalibrácie optimálneho farebného výkonu v dennom aj nočnom režime pre prispôsobenie akémukoľvek usporiadaniu a veľkosti miestnosti a intenzite okolitého svetla v nej.


W1070 podporuje niekoľko druhov 3D – vrátane HDMI, Blu-Ray, 3D vysielania, videohier a konektivity s NVIDIA 3DTV PC – v rozlíšení 1080p Full HD pre maximálne zážitky. Vďaka technológii DLP oceníte neprerušované zobrazenie a nové okuliare navrhnuté pre pohodlie a špičkovú kvalitu obrazu.


Vstavané reproduktory podporujú funkciu Plug&Play, a preto len stačí pripojiť napájací kábel a zdroj video signálu a môžete sa okamžite oddávať skvelým diváckym zážitkom.


Technológia Triple Flash je integrovaná do nového čipu DLP spoločnosti Texas Instruments a touto novou funkciou sú vybavené všetky nové domáce video projektory BenQ. Vylepšuje vnímanie 3D obrazu filmov, pretože 3D filmy sú teraz prispôsobené rýchlosti 48 snímok za sekundu: 24 snímok pre pravé oko a 24 snímok pre ľavé oko. Pre ďalšie zdokonalenie projekcie je snímková rýchlosť strojnásobená zo 48 Hz na 144 Hz (48x3), a preto dostala táto technológia vylepšujúca vnímanie 3D obrazu názov Triple Flash.


 

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu LG PH450UG

Pridať komentár