Klarstein LCDP biely

Klarstein LCDP biely

Tento výrobok značky Auna predstavuje vynikajúci mini projektor, ktorý napriek svojim veľmi kompaktným rozmerom (13 x 7 x 13 cm)dokáže premietať obraz s veľkosťou až 152 cm....

od 82.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
82.9 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na projektory a redakčný výber najlepšie projektory

Tento výrobok značky Auna predstavuje vynikajúci mini projektor, ktorý napriek svojim veľmi kompaktným rozmerom (13 x 7 x 13 cm)dokáže premietať obraz s veľkosťou až 152 cm.

Zariadenie je vybavené širokým spektrom portov. Okrem AV jack vstupu na prepojenie so všetkými klasickými komponentmi, ako sú televízory, DVD prehrávače či hracie konzoly, má aj VGA vstup na prepojenie s počítačom.

Vďaka svojim kompaktným rozmerom sa vmestí do každej tašky. V prípade potreby môžete okrem klasického napájania na jeho prevádzku využiť aj 12 V adaptér.

Jeho výhodou je aj LED technológia, vďaka ktorej má jedna žiarovka životnosť až 20 000 hodín.

Optimálna vzdialenosť od steny je pri tomto projektore v rozmedzí 1 až 3,8 metra, a tak je projektor ideálny na premietanie v malých a stredne veľkých priestoroch.

Zariadenie je vhodné na umiestnenie na fotografickom statíve.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu BENQ MS531

Pridať komentár