Bosch TWK8611P

Bosch TWK8611P

Parametre Bosch TWK8611P Popis produktu Varná kanvica pre všetkých fanúšikov horúcich nápojov. Objemný 1,5...

od 59 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 59 €
64.1 €
Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 62.3 €
100.9 €
Do obchodu Hej.sk
Hej.sk 59 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na rýchlovarné kanvice a redakčný výber najlepšie rýchlovarné kanvice

Parametre Bosch TWK8611P

Popis produktu

Varná kanvica pre všetkých fanúšikov horúcich nápojov. Objemný 1,5 litrový prístroj obsahuje možnosť výberu spomedzi 4 teplôt, ktoré dokáže udržať až 30 minút. Kanvica obsahuje stredový kontakt, tlačidlo na otvorenie viečka a ďalšie na spustenie ohrievania, takže sa pohodlne obsluhuje jednou rukou. Vo vnútri sa nachádza nerezové výhrevné teleso a nerezový filter proti usadeninám. Samozrejmosťou sú aj bezpečnostné poistky.

Zvoľte si teplotu vody

Milovníci kávy a čajov ocenia funkciu TemperatureControl, vďaka ktorej si možno nastaviť teplotu vody na 70°C, 80°C, 90°C alebo 100°C.

Jednoduché ovládanie

Vďaka stredovému kontaktu, na ktorý kanvicu nasadíte v akomkoľvek smere, možno prístroj pohodlne obsluhovať jednou rukou.

Nerezový design

Kanvica obsahuje nerezové výhrevné dno, vo výlevke na vodu sa nachádza nerezový filter proti vápenatým usadeninám. Vedľa rukoväte nájdete ukazovateľ množstva vody.

Stálu teplotu udrží až 30 minút

Varná kanvica disponuje úctyhodným objemom 1,5 litra. S funkciou KeepWarm udrží stálu teplotu až 30 minút, takže voda zostane pripravená aj na ďalšie vaše nápoje.

Trojnásobná bezpečnosť

Spoločnosť Bosch neponechala nič na náhodu a varnú kanvicu vybavila 3 automatickými poistkami. Pri prehriatí, ohreve na sucho a po odobratí kanvice zo stredového kontaktu sa tak prístroj okamžite vypne.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Sencor SWK 102

Pridať komentár