Sencor SWK 1501

Sencor SWK 1501

Objem 1,5 l Obojstranný vodoznak Uskladnenie sieťového kábla v podstavci Bezpečnostné zaistenie veka Filter pre zachytenie nečistôt a usadenín,...

od 10.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 10.9 € Do obchodu AndreaShop.sk
AndreaShop.sk 10.9 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na rýchlovarné kanvice a redakčný výber najlepšie rýchlovarné kanvice

Objem 1,5 l

Obojstranný vodoznak

Uskladnenie sieťového kábla v podstavci

Bezpečnostné zaistenie veka

Filter pre zachytenie nečistôt a usadenín, vyberateľný a umývateľný

Výhrevné dno z nerezovej ocele so zakrytou vykurovacou špirálou

Dvojnásobné bezpečnostné istenie

Ochrana proti prehriatiu pri zapnutí bez vody

Stredový konektor

Prepínač zapnuté / vypnuté na držadle

Svetelná kontrolka zapnutia

Ergonomicky tvarovaná rukoväť

Príkon 2000 W

Všetky kanvice sú určené na každodenné používanie, sú teda navrhnuté s dôrazom na jednoduchú a praktickú manipuláciu. Kanvica majú ideálny objem 1,5 litra, ale vďaka prehľadnému obojstrannému vodoznaku, ktorý zaručuje rovnaké pohodlie pre pravákov aj ľavákov, nie je nikdy problém naliať len toľko vody, koľko je potrebné. Presné dávkovanie vody šetrí čas prípravy aj spotrebu elektrickej energie. Dno kanvica z kvalitnej nerezovej ocele zakrýva vykurovaciu špirálu, ktorá rovnomerne ohrieva vodu. Toto riešenie je najefektívnejšie aj kvôli pohodlnému čisteniu. Aby sa do pripravovaného nápoja nedostali usadeniny vodného kameňa, kanvice majú vyberateľný a umývateľný filter, ktorý je spoľahlivo zachytí. Stredový 360 ° konektor zabezpečujúce jednoduché zdvíhanie a podkladanie kanvica súčasne zaručuje dlhú životnosť a vysokú bezpečnosť obsluhy.

 

O bezpečný ohrev vody je ostatne postarané s príkladnou dôslednosťou. Kanvica disponujú celým radom spoľahlivých bezpečnostných systémov - istenie veka zabraňuje samovoľnému otvoreniu pri liatí horúcej vody, kanvica sa automaticky vypne v prípade, že je odmontovaný z podstavca alebo ak sa dosiahne bodu varu. Nechýba ochrana proti prehriatiu pri náhodnom zapnutí bez vody. O zapnutí spotrebiča informuje svetelná kontrolka umiestnená na ergonomicky tvarovanom držadle. Aby sieťový kábel na pracovnej ploche neprekážal, je možné ho uskladniť v podstavci kanvice. Minimalizuje sa tak možnosť, že o prívodnú šnúru zavadíte.Ďalšie technické údaje:

Objem: 1,5 l

Príkon: 2000 W

Obojstranný vodoznak

Stredový 360 ° konektor

Výhrevné dno z nerezovej ocele

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Sencor SWK 1710

Pridať komentár