Bose QuietComfort 35

Bose QuietComfort 35

Bose QC 35 sú bezkáblové slúchadlá, ktoré Vás očaria nielen svojim vizuálnym spracovaním, ale rovnako aj technickými vlastnosťami a dokonalým znením, ktoré zabezpečujú počas...

od 369 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 369 €
14.37 €
Do obchodu AndreaShop.sk
AndreaShop.sk 369 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na slúchadlá a redakčný výber najlepšie slúchadlá

Bose QC 35 sú bezkáblové slúchadlá, ktoré Vás očaria nielen svojim vizuálnym spracovaním, ale rovnako aj technickými vlastnosťami a dokonalým znením, ktoré zabezpečujú počas celej doby. Ak patríte medzi hudobných nadšencov, alebo len radi počúvate svoju obľúbenú hudbu, určite si ich zaobstarajte. V prevádzke bez kábla vydržia ohromných 20 hodín, čo je skutočne dlhá doba. Čiernym prevedením sa budú dokonale hodiť k mnohým mobilným telefónom, tabletom či notebookom. Už teraz sa môžete tešiť na čisté a jasné tóny v každom znení. Okolitý šum je vďaka kvalitnej konštrukcii minimálny, takmer až nulový. Prepojenie s kompatibilnými zariadenia zabezpečuje bezdrôtová technológia Bluetooth alebo podpora NFC. Je už na Vás, ktorý spôsob preferujete a ktorý v konečnom dôsledku využijete. Vďaka ľahkej konštrukcii ich dokáže používať aj niekoľko hodín.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Marshall Major II

Pridať komentár