Apple Watch Series 1 42mm

Apple Watch Series 1 42mm

Parametre Apple Watch Series 1 42mm Popis produktu Hľadáte osobného asistenta a trénera, ktorý bude navyše...

od 312.31 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 349 € Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 301.3 €
361.9 €
Do obchodu Hej.sk
Hej.sk 312.31 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na smart hodinky a redakčný výber najlepšie smart hodinky

Parametre Apple Watch Series 1 42mm

Popis produktu

Hľadáte osobného asistenta a trénera, ktorý bude navyše aj skvelo vyzerať? Vaše pátranie sa skončilo! Inteligentné hodinky Apple Watch Series 1 si vás postrážia! Majú rýchly dvojjadrový procesor, displej so živými farbami a množstvo ďalších vychytávok, ktorými vás udržia v kondícii. Vďaka nim budete v kontakte s vašimi blízkymi a nič vám neutečie. Tréningy, aktivita, zdravia – vďaka Apple Watch budete mať všetko pod kontrolou.

Naozaj kvalitné prevedenie

Skvelo vyzerajú, sú odolné voči vode a majú Retina displej s technológiou AMOLED, ktorá zaručuje tie najživšie farby, aké si viete predstaviť. Navyše svoj jas vedia regulovať podľa okolitého osvetlenia. Hodinky odolávajú vode a postriekaniu podľa stupňa krytia IPX7. Sú chránené proti ponoreniu do vody počas 30 minút v hĺbke do 1 metra. Nemusíte sa obávať, že vám namoknú v daždi, v sprche, pri športe, alebo že by ste o ne prišli nechceným pádom do vody. Potápať sa s nimi sa však neodporúča. Vnútorná batéria má v závislosti od používania výdrž až 18 hodín. Vybrať si môžete z niekoľko druhov remienkov: oceľový, gumový, nylonový či kožený a z množstva farebných variant, takže je len na vás, ktoré si zvolíte.

Osobný asistent

Apple Watch Series 1 dostali do vienka operačný systém WatchOS tretej generácie, s ktorým zvládnete oveľa viac. Získate tak rýchlejší prístup k obľúbeným aplikáciám, budete mať možnosť prispôsobiť si ciferník podľa aktuálnej nálady a rovnako jednoduché bude aj zdieľanie aktivít s priateľmi. Bočným tlačidlom otvoríte Dock, kde bleskovou rýchlosťou preplávate najpoužívanejšími aplikáciami. Ak vám príde správa, dozviete sa o nej jemným klepnutím. Zábavnejšie bude aj posielanie správ – odpovedať môžete diktovaním, alebo napríklad ručne napísaným odkazom.

Sledujte svoju aktivitu

Môžete sa otáčať v kuchyni, vypúšťať dušu v posilňovni, alebo behať okolo detí – každý váš krok sa počíta! Krúžky Aktivity vám každý deň ukážu, ako ste aktívni. Hodinky Watch Series 1 sa stanú vašim osobným trénerom, ktorý vás pochváli za každý pokrok a tým vás motivuje k ešte lepším výsledkom. Tie potom môžete ďalej zdieľať a porovnávať s ostatnými.

Trénujte hlava nehlava

Vrhnite sa do náročných tréningov po hlave a nenechajte sa rozptyľovať ničím iným. Apple Watch Series 1 vám odmerajú počet krokov aj tepovú frekvenciu. Vďaka aplikácii Cvičenie si stačí vybrať z 12 rôznych tréningov, zvoliť si métu, ktorú chcete dosiahnuť a začať. Nie je nič jednoduchšie.

Zdravie pod kontrolou

Aj svoje zdravie môžete mať pod kontrolou. S aplikáciou Dýchanie odbúrate každodenný stres, pridaním zdravotných aplikácií a meraním tepovej frekvencie zefektívnite svoj tréning. Všetky namerané údaje sa vám navyše budú ukladať v telefóne, takže nie je problém nahliadnuť do nich aj spätne.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu SMARTOMAT SMART WATCH KW88

Pridať komentár